Neler Yeni

da3 sistem itopya'nın yalanları

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
Merhaba ;

8 eylül günü sipariş verdim da3 sistemi dün müşteri hizmetlerini aradım ve gün içerisinde kargoya verileceğini söylediler kapattım [ verilmedi ]
bugün yine aradım sordum bu sefer bugün kargoya verileceğini söylediler yine [verilmedi]

eğer sıkıntı varsa söyleyin bilelim niye bizi kandırıyorsunuz diyin ki şu tarihte verilecek milleti oyalamak için saçma sapan işler yapıyorlar ayıptır .

EmirCirak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emirhan Çırak
Günde yüzlerce kişi aradığı için her müşteriyi en kısa sürede başlarından savmak için yalan söylüyorlar. Hemen bugün veya yarın kargoya vereceğiz dedikleri zaman bişey de diyemiyorsun. Tavsiyem siparişi unut gitsin gündelik işlerine zaman ayır bi ara getirir kapını çalarlar. Ben öyle yapıyorum (y)

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
ben beklemesinde değilim yalan konuşuyorlar. dün aradık verilecek dendi verilmedi bugün aradık verilecek dedim yine verilmedi benim konum yalan konuşmalarında.
Reis adamların 1mağazası var ve bu sistemden belki 1000 tane sistem siparişi verikdi orda çalışanlarda insan tabi kargoya verilecek diye yalan söylemeleri dogru değil ama geç olsun güç olmasın bence

EmirCirak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emirhan Çırak
Bu kısma katılmıyorum. Eğer takip etmezsen iş iyice sarpa sarar
Telefonları ya da maili cevaplayan arkadaşın cidden yetkili departmana durumun aciliyetini ilettiğine ben inanmıyorum. Ne kadar arayıp darlasak da onlar kendi kafalarına göre toplayıp gönderecekler sistemi

T.P.G.

80+ Titanium
Telefonları ya da maili cevaplayan arkadaşın cidden yetkili departmana durumun aciliyetini ilettiğine ben inanmıyorum. Ne kadar arayıp darlasak da onlar kendi kafalarına göre toplayıp gönderecekler sistemi
orası öyle, ama siparişi verip takip etmemek yanlış

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Semih Balcı
7 Eylül'de sipariş verdim bugün müşteri hizmetlerini aradım bugün kargolanacak dedi dün mail atmıştım gelen cevaba bakın

18.09.2020 tarihine kadar kargoya verilecektir.Sitemizden kontrol sağlayabilirsiniz.

Keyifli ve mutlu günler dileriz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Göktürk Özdemir
ben 6 sında verdim bugğn öğlen 3 gibi kargoya verildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Seymen Kahraman
banada kargoya verilcek dediler yarın dün verilmedi bugün sabah abim aradaı kasa kırıldı dediler sonra ben aradım elimizde kasa kalmadı dediler bunlar yalancı ama insan çok sinirleniyo

PolatAlemdar06

80+ Bronze
7 Eylül'de sipariş verdim bugün müşteri hizmetlerini aradım bugün kargolanacak dedi dün mail atmıştım gelen cevaba bakın

18.09.2020 tarihine kadar kargoya verilecektir.Sitemizden kontrol sağlayabilirsiniz.

Keyifli ve mutlu günler dileriz.
aynısını yazdılar banada

Top Bottom