Neler Yeni

Sinerji DA-S2 sıfır sistem arızalı ve ilgilenmiyorlar

PixDraw

80+ Bronze
Güncelleme 3 Penta teknoloji ilk önce benden cuma günü tüm sistemi istedi bugün kargom iade olmuş aradığımda aramızda bir iletişimsizlik olduğunu sadece sıvı soğutmayı istediklerini söylediler bir kazık daha yedim şu an sistem geri iade bekliyor
NOT arkadaş istanbulda sistemi ona aldırsam o direk sinerjiye götürse olur mu @Furkan Furkan
Arkadaşın oradaysa nasılsa sistem istanbula gitmiş bence arkadaşın ilgilensin fatura vs örnekleri onda olacağından yardımcı olacaklardır. En azından montaj vs işlerini de sanırım kendileri yaparlar.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Arkadaşın oradaysa nasılsa sistem istanbula gitmiş bence arkadaşın ilgilensin fatura vs örnekleri onda olacağından yardımcı olacaklardır. En azından montaj vs işlerini de sanırım kendileri yaparlar.
An önce yurt içi kargoyu aradım madem geri iade olacak geri gelmeden arkadaşım sizden alsın dedim Penta Teknoloji buna izin vermez diyip Adanaya geri yollayacaklarını söylediler şaka gibi

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Selamlar öncelikle 18 Eylülde sipariş verdiğim sistem 24 Eylül de elime ulaştı gerek şehir dışında olmam gerekse ev işleri sebebi ile sistemi bundan 6 gün önce 15 ekim Cuma günü kurdum fakat sorunlar bu zaman başladı

1-Sıvı soğutucu fanım dönmemekte hatta sorunu kendim bile buldum kasadan sürekli gelen bir cızırtı sesi var ve bunun sebebi sıvı soğutucudan çıkıp CPU-Fan girişine bağlı olan kablo. Kabloyu pinden çıkardığımda bu cızırtı sesi gitmekte şu an fanım sadece yarım santim dönüp geri gidiyor

2-Egzoz fanım çalışmamakta bunu kablosu ise Tuf Gt301 kasasının önündeki 3lü fanların da bağlı olduğu CHA-Fan pinine bağlı fakat kasanın önündeki 3lü fanlar dönerken egzoz fanım dönmüyor

Tüm bunları Sinerji bilgisayara 5 gündür mail yolu ile iletiyorum fakat bana dönmeyen fanları elimle durup fanı sağa sola hareket ettirmemi söylüyorlar bugün 5. Gün gerçekten yoruldum bana mail gönderdikleri saat akşam 9 dan sonra, baktım maille olmuyor arıyorum açmıyorlar ne yapmam lazım cidden biri söyleyebilir mi

Not sistem toplam 5 dakika açık kaldı ve korkudan daha fazla açık bırakamadım Biosta işlemcim 34-38 derece arasında gidip geliyordu yine de riske atmadım
Güncelleme 4 ve umarım Sonuç: Yurtiçi Kargodaki insaflı bir arkadaş tarafından dün arandım 'kargonuz adanaya iade mi olsun yoksa iade iptali diyelim şubeden biri gelip alsın mı' diyerek bana seçenek sundu ben de bilgisayarı tanıdığım birine aldıracağımı söyledim ve bugün de dayım bilgisayarı Sinerji bilgisayara teslim etti telefondaki arkadaşa problemleri bildirdim o da bilgisayarı arıza bölümüne göndereceklerini söylediler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,474
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom