Arama sonuçları: *

1. serdar baskan

3000TL Telefon Önerisi

3000TL bütçem var, tasarıma çok önem veriyorum diyebilirim.
  2. serdar baskan

2D Oyun yapmak için neler bilmem gerekiyor?

Basit bir 2D oyun yapmayı düşünüyorum. Neler öğrenmeliyim ve hangi programı kullanmalıyım veya öğrenmem gereken başka bir şey var mı?
  3. serdar baskan

Rampage Drop Plus Driver'ını indiremiyorum.

segmentbilgisayar.com üzerinden 2021'de çıkmış driver'ı indiriyorum fakat bu hatayı veriyor çözümü nedir?
  4. serdar baskan

BenQ Zowie XL2411P alınır mı?

FPS oyunları oynuyorum renk kalitesi vs. umrumda değil ghosting ve gecikme süresi olabildiğince düşük bir monitör arıyorum lütfen 4-5 ms anlaşılmaz yazmayın bende biliyorum çok zor olduğunu anlaşılmasının...
  5. serdar baskan

9 Adet RTX 3070'e yeticek güç kaynağı önerisi

9 adet 3070'e kaç tane ve kaç watt güç kaynağı yeterli olur ve öneriniz nedir? Bütçe sıkıntısı yok.
  6. serdar baskan

Rival 3/Wireless kullananlar bu konuya bakabilir mi?

Rival 3 veya wireless modelini kullanan kişiler scroll tuşunun tam altına parmağıyla vurduğunda yay sesi gibi bir ses geliyor mu? Rival 3 wirelesste de bu ses var rival 3 wiredda da var.
  7. serdar baskan

🔥İndirim Viewsonic XG2405 1486TL

Fiyatı mükemmel şu an, alıcak varsa kaçırmasın derim. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_v%C4%B1ewson%C4%B1c-xg2405-24-full-hd-%C4%B1ps-panel-1ms-144hz-pro-gaming-monit%C3%B6r-1206163.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.34.4 1614359745 ln bısey yazın emoji atip kaciyonuz
  8. serdar baskan

XG2405 vs 24GN650-B vs 24G2U

Bu üç monitörden birini almayı düşünüyorum aralarındaki farka değecek bir özellik var mı? Başka öneriniz varsa bu özelliklere sahip olursa sevinirim; -Pivot -IPS Panel -Çerçevesiz Tasarım
  9. serdar baskan

Öneri Bütçelerinin Kralı : HP Omen 600/400/Reactor

Bir kaç araştırma sonucu Pixart PMW3360 sensöre sahip olduğunu bulduk ve bu sensör Zowie'nin mouselarında var fakat o mouselar 500-600TL Bu iki mouseta da 3360 sensör var 140TL'lik olan fiyatına göre mükemmel bir mouse...
  10. serdar baskan

İnceleme SS Rival 3 Wireless İnceleme

Selamlar, yaklaşık 1 hafta önce 460TL'ye satın almış olduğum Rival 3 Wireless'i inceleyeceğim umarım beğenirsiniz. [/SPOILER] Umarım beğenmişsinizdir, hatalarım varsa lütfen belirtin. Eksileri; Mouse'un solundaki tuşları çok küçük Mouse'u masaya çarptığınızda...
  11. serdar baskan

Ethernet Kablosu Önerisi

Arkadaşım ethernet kablosu istiyor 5-10 metre kablo istiyor salondan odasına çekicek Öneriniz nedir? Ben bunu buldum genellikle CAT6 oneriliyordu; https://www.hepsiburada.com/s-link-sl-cat610-10m-cat6-kablo-pm-bsuczlkpc630
  12. serdar baskan

Sistemime Hangi Renk Klavye Yakışır

Aklımda Gamakay MK61 almak var fakat siyah ile beyaz arasında kaldım Her şeyim siyah o yüzden siyah almak var aklımda uyumlu olsun diye fakat beyazda yakışır dedi @e_mir Karar veremedim, klavye bu: Bu da masam;
  13. serdar baskan

50TL Bütçe RGB LED Önerisi

RGB Led arıyorum masamın veya kasamın içine döşeyeceğim Parlak olmasını istiyorum ve ayarlanabilir renkleri olması önemli RGB Led kullananlara da bi sorum olucak nasil döşeyeceğim mesela 5 metrelik aldım 1 metresini başka odada 4 metresini başka odada kullanabilir miyim?
  14. serdar baskan

350TL Civarı Kulaklık Önerisi

Arkadaşım kulaklık istiyor rampage comfort veya drop plus önermeyin lütfen, Mikrofonu kötü olmasın Rahat olması çok önemli Onun dışında gerisi pek önemli değil
  15. serdar baskan

James Donkey 712 alınır mı?

Fiyatından bağımsız olarak soruyorum bir problemi var mı onu merak ettim ve rakiplerine göre nasıl yani?
  16. serdar baskan

Visual Studio Code'da harfler arasındaki boşlukları silme

Python uzantılı dosya oluşturup bir kalp yaptım fakat "_" ve "#" harfleri arasındaki boşlukları silmek istiyorum Örneğin; Çizdiğim boşlukları silmek istiyorum yani "_" ile "#" harfleri bitişik olucak.
  17. serdar baskan

300TL'ye Red Switch Klavye Arayanlar Buraya!

Arkadaşlar bu bütçede red switch isteyenlerin bulabileceği en iyi klavye diyebilirim fakat tasarımı hoşunuza giderse. Normalde türkiyede bu klavyenin kırmızı led ve blue switch olan versiyonu mevcut...
  18. serdar baskan

1TB 5400RPM HDD'ye göre değerler nasıl?

Arkadaşımda Laptop HDD'si var bu değerleri alıyor iyi mi bana düşük gibi geldi?
  19. serdar baskan

Max 400TL Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar 400tl kulaklık lazım arkadaşıma lütfen drop plus harici önerin onun dışında alternatif arıyor rampage sevmediği için lütfen neden drop plus diye sormayın :) (marka kulaklık istiyor) Bunu buldum Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA
  20. serdar baskan

Rehber Her Bütçeye Mouse Önerisi

Selamlar, hatalarım varsa veya öneriniz varsa mutlaka yazın umarım beğenirsiniz, başlıyorum; 100TL VE ALTI Bu bütçedeki mouselar genellikle hepsi birbirine benziyor pek bir şey beklemeyin, Trust GXT 101 Bütçeyi birazcık aşarsanız bunu öneririm Rampage...
Top Bottom