Arama sonuçları: *

1. B

WİNDOWSLU TABLETE ANDROİD KURMA

Arkadaşlar selam. Elimde Casper n200 tablet bilgisayar var. Ben kendim win10 yüklemiştim kendi orjinal sürümü de win8 idi. Ben bu tablete daha stabil çalışması için android kurmak istiyorum veya chromeos flex de olabilir. Tavsiyeleriniz nelerdir nasıl değerlendirebilirim bu cihazı ve ne kurarsam...
  2. B

İkinci El SSD alınır mı?

Merhaba, monster laptobum için ssd almayı düşünüyorum. Sahibinden de böyle bir ssd buldum sizce alınır mı? Veya bu fiyatlara önerebileceğiniz ssd var mı? https://shbd.io/s/TQhylda4
  3. B

Vodafone Evde İnternet Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 ay önce türk telekom evde internetimi iptal ettirerek vodafonenete geçiş yaptım. Bulunduğum bölgede sadece vodafone fiber internet hizmeti veriyormuş o da kablonet altyapısını kullanarak. İnternet bağlandığı günden beri sürekli sıkıntı yaşıyorum önceki fiber...
  4. B

Hacker olan biri hackerlığını anlatır mı?

İnanmadım ama boş konuşmuyordu ben de bilgisayardan uzak bi insan değilim bilgisi vardı ama uygulama kısmını bilmiyorum:) 1636835767 Bilemiyorum valla lksdflksdflk
  5. B

Hacker olan biri hackerlığını anlatır mı?

Arkadaşlar bişey sorucam bugün tanıdık vasıtasıyla bi çocukla tanıştım. Liseyi yeni bitirmiş üni hazırlıkta. Çocuk hacker olduğunu söyledi yaptıkları icraatleri anlattı falan. Her şey okey ama kullandığı takma adı bile söyledi. Neler yaptığını anlattı. Kısacası yarım saat içinde bana bir sürü...
  6. B

Tabletten Monitör ekranı yapma

Teşeşkkür ederim beyler
  7. B

Tabletten Monitör ekranı yapma

Arkadaşlar merhaba elimde devletin liselere dağıttığı general mobile e-tab 4 model bi tablet var. Tabletin hiçbir sıkıntısı yok halen çalışıyor ama seneler geçtiği için haliyle yavaşladı baya. Ben bu tableti veya ekranını bilgisayara ikinci monitör gibi kullanmayı düşünüyorum. Aranızda daha önce...
  8. B

Format atacağım bios'a giremiyorum

Teşekkürler hocam deneyeceğim
  9. B

Format atacağım bios'a giremiyorum

Herkese merhaba arkadaşlar. Toshiba satellite l855 model bir laptobum var. İçinde Win10 yüklü format atacağım tekrar win10 kurucam ama bir türlü bios ekranına giremiyorum. Zorladığımda dıt dıt diye ötüyor:) Bios sürümüm eski yazıyor. Flaş belleği okuyor, tuşlar da çalışıyor. İnternette...
  10. B

Güzel, Kaliteli oyun Önerileri

teşekkür ederim bakacağım:)
  11. B

Güzel, Kaliteli oyun Önerileri

Arkadaşlar oynuyacak oyun bulamıyorum. Call of duty serisinin bağımlısıyım hepsini oynadım son 1 ay içerisinde. Forza horizon 4 oynuyorum ama artık çok zevk vermiyor oda. Ets 2 de 200 saate yakın sürem var oda artık sıkıcı gelmeye başladı. Oynayıp da beğeniğiniz oyunlar varsa tavsiyelerinizi...
  12. B

Google gizlilik hatası

Teşekkürler hocam:)
  13. B

Google gizlilik hatası

Yok hocam google chrome ve operada olmuyor gelişmiş seçeneğinden de girmiyor sadece tr uzantısından giriyor oda sıkıntı yapıyor:(
  14. B

Google gizlilik hatası

Hocam merhabalar sorunu çözebildiniz mi acaba aynı sorun bende de oldu bugün tüm gün bununla uğraştım.
  15. B

RYZEN 3 3250U İŞLEMCİLİ LAPTOP

Daha iyi bi fikrin varsa söyle kanka 4 bin lira bütçe var
  16. B

RYZEN 3 3250U İŞLEMCİLİ LAPTOP

Arkadaşlar selam. Kuzenime laptop alıcaz 4-4.5 bin bütçemiz var laptop olması şart ara sıra da oyun oynatıcak bişey lazım (ets2 , gta 5 düşük ayarlarda ...) ben bu ikisi arasında kaldım ama farklı fikirlere de açığım sizce nasıl bişey olmalı...
  17. B

EA PLAY NEDEN MİCROSOT STORE DA DAHA UCUZ

Dostlar ea play bildiğimiz gibi steam da 29 tl oldu fakat microsoft store'a baktığımda 12 tl gözüküyor. Nedenini bilen var mı niye böyle bir fiyat farkı var arada
  18. B

Call of duty açılmıyor

Saglamindir den call of duty black ops 3 indirdim kurdum bilgisayara önce steamapi64 dll hatası verdi. Onu yükledim düzelttim daha sonra ise oyunu açmaya çalışıyorum ama açılmıyor herhangi bir şeyde çıkmıyor öyle duruyor. Yeniden başlata bastığımda ise arka planda çalışıyor gösterdi ama...
  19. B

Powerbank laptop şarj eder mi

Dostlar selam. Bugün binde 30 binlik powerbank gördüm şimdi ben bunu alsam monster laptobum var onu şarj edebilir miyim type c mesela?
  20. B

2 gb ram intel pentium win 10 kaldırır mı

Hocam kuzenime yollucam eba vs için kullanamaz linux:) o yüzden windows şart
Top Bottom