Arama sonuçları: *

1. B

İngilizce klavyede ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

Klavye q klavye ama ingilizce ğ,i... gibi harflerin olmadığını biliyorum.Bu harfler aslında var ama ismimi yazmıyor klavyede?
  2. B

Yardım Tek renk özellikli klavye

Tek renk ozellikli dümdüz,bilek destegi olursa cikarilabilir olsun.Klavye siyah olursa iyi olur. 1602623255 Fiyat 150tl
  3. B

Rgb Led önerisi 70+ TL

Tek renk ozellikli 90tl civari mesela mavi yesil kirmizi vs. Led önerisi.
  4. B

Çözüldü✓ Viewsonic xg2405 vs asus vg249q1r vs msi optix g241

Asus alirsam monitör ayağıda alacağım.Masraf.Msi ve asusta pivot yok.
  5. B

Yardım Led önerisi tek renk

Tek renk özellikli sari yesil kirmizi vs... led onerisi butce 70tl masa arkasina.
  6. B

Seagate Barracuda 500gb alınır mı??

Wd blue,toshiba p300 hangisi sessizlik açısından iyidir?Seagate öneriyorlar.
  7. B

Çözüldü✓ Elraen parva HDD eklesem garanti bozulurmu

İnventustan elraen parva alacağım baska siteden hdd eklesem garanti bozulurmu?
  8. B

150tl tek renk özellikli klavye önerisi

Tek renk ozelligi olsun zaten bu fiyata membran var bilek destegine gerek yok.
  9. B

Teknobiyotik Rezilliği...

Youtube da gezerken bir videoya rastladım bu videondan sonra bir tane daha gondermisler ama... bu kadarmi rezil bir firma ürünleri alınır mı? yorumlarda bakin lutden windows kurdurturulmu neden kendin kurmuyosun demeyin lütfen kuracak pc yok.
  10. B

Gamegaraj Windows Yüklüyormu Acaba?

Teşekkürler?
  11. B

Sinerji 4600 TL sistem önerisi

Pc toplam sihirbazi veya hazir sistem istediğim özellikler 2x8 ram 480gb sata ssd 500gb hdd 3100 gtx 1650 super.
  12. B

Aoc 24g2u vs viewsonic xg2405 vs asus vg249q1r

Aoc stokta varmi?eger asus alirsam monitor ayagida alacagim oda masraf hangisi?
  13. B

Sinerji pc toplama sihirbazinda win yukleniyormu

Sinerji pc toplama sihirbazindan montaj ve testi secersek win kurulumu geliyor?
  14. B

Tray vs Kutulu işlemci

Tray alirsam sorun olurmu?
  15. B

4600tl toplama veya hazır sistem

İstediğim şeyler gtx 1650 super ryzen 3 3100 2x8 gb ram 480gb sata bakin m2 degil cok pahali oluyolar yoksa 500gb hdd windows yuklemesi olsun.
  16. B

Pcden anlayan iyi anlayan biri özele gelebilirmi?

Ekran karti ve sistem hakkinda sorular soracagim biri özele gelebilirmi?
  17. B

130x60 cm masa önerisi

2 raflı 170tl civari masa kahverengi.
  18. B

3100+1650s teknobiyotik pc

Teknobiyotikten sistem çok acil 2x8 ram 480gb sata ssd 500gb hdd ek olarak alinacak fiyattan düşebilirsiniz.
  19. B

Klavye tuşa basınca...

@Treyarch klavyede bir kere oldu bu.A harfine bastım aaaaaaa... diye yazmaya başladı sonra yeniden başlatınca ayni sorun devam ediyordu cikardim geri taktim ama hala oyle oluyodu hani takilma gibi biseyde yok cunku k ye basinca ondada boyle oluyodu cikardim biraktim sonraki gün düzelmişti sorun...
  20. B

1280x1024 çözünürlükte 4 yıl boyinca 144fps veren pc

Pc onerirmisiniz teknobiyotik olursa iyi olur.
Top Bottom