Neler Yeni

Tray vs Kutulu işlemci

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Olmaz sadece şu şekildeki kutusu ile gelmiyor.
1602497465367.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
safa
Tray alirsam sorun olurmu?
Bazu tray ürünlerde stok soğutucu yerine düşük seviye soğutucu kullanılıyor. örnek olarak 3600x e wraith spire yerine steal kullananlarda var. kutu içeriğinden farklı düşük seviye soğutucu. satıcıya sormanızı öneririm.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,271
İsim
Ümit Can
Trayde kutusuz geliyor işlemci aynı işlemci ürün gene sıfır ürün oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Mahmut Vezir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazu tray ürünlerde stok soğutucu yerine düşük seviye soğutucu kullanılıyor. örnek olarak 3600x e wraith spire yerine steal kullananlarda var. kutu içeriğinden farklı düşük seviye soğutucu. satıcıya sormanızı öneririm.
Kutulu alsam ne olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
safa
Kutulu alsam ne olur?
fiyat farkı olur 100-200 ama alacağın işlemciyi araştırıp satıcıya sormanı öneririm. eğer kutu içeriğindeki aynı soğutucu kullanırsa sorun olmaz. Tray-Mpk ürünler genelde hazır sistemlerde kullanılıyor. Alacağınız ürünün Soğutucusunu sormanızda fayda var

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Tray uzak dur. Geri iade edilem cpu cogunlukla oluyor.
Boxed veya wof cpu kutulu al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,744
İsim
.
Tray alirsam sorun olurmu?
Şimdi tray işlemci aldım 3500x sadece amd kutusu gelmedi fanı wraith steal geldi normal düzgün altına termal macun sürlmüştü ve sağlamdı kutusu ondan sonra işlemcide küçük bir koruma kutusundaydı ve etrafı baloncuklu plastik ile kaplanmıştı ve sağlamdı ikinci el olduğuna dair bir iz yoktu ama ondan önce bir tane daha aldım o net ikinci el fan kutusu yırtık pırtıktı kargoyu koruma rezaleti işlemci altın kutusunun içindeydi şaka yapmıyorum bildiğimiz yarım çeyrek altın kutusuna benzer kutudaydı ve fanın alt kısmında termal macun sadece bir damla bırakmışlar bastırmışlar bu birde işlemci ayaklarından biri kırıktı yani kısaca adam akıllı bir satıcıdan alırsan ben bizdehesaplının n11 sayfasından aldım ve sıkıntısız sıfır geldi

Top Bottom