Arama sonuçları: *

1. Tworst

Tron V3 alınır mı???

film izlerken ekran git gel yaptı sonra kapatıp açtığımda bilgisayarı bir daha görüntü vermedi Cuma gününden belli teknik serviste bekliyorum
  2. Tworst

Tron V3 alınır mı???

Aynı siste mi bende aldım bugün ekran kartı muhtemelen bozuldu bugün kargolayacağım 1 ay oldu daha alalı bu 2 sorun delircem en son
  3. Tworst

5-6 Bin monitör önerisi!

Merhaba, iyi günler dilerim. Yeni bir monitör almayı planlıyorum ve elimde 5-6 bin TL gibi bir bütçe var. Güzel bir monitör arıyorum, bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Aşağıdaki özelliklere sahip olmasını tercih ederim: - En az 24 inç büyüklüğünde olması rica olunur. - Minimum 144Hz yenileme...
  4. Tworst

Yardım Corsair H100 soğutmuyor

Sizinki bana göre iyiymiş yine aynı sıcaklıkları aynı soğutucu ile 5 5600 de alıyorum :D
  5. Tworst

Bu sistem iyi mi? Xena

Eğer nvidia takıntın yok ise bunu alabilirsin kafa kafaya 4060 ile fakat VRam konusunda 6700 daha iyi 1691871691 Haklısın da kart 4060 yani güçsüz bir kart değil ultra da rahat oynaybilir 1691871740 Her kartta VRam aynı değil örnek 3060 12gb yerine 4060 8gb tercih ederim
  6. Tworst

Bu sistem iyi mi? Xena

8GB kötü değil zaten gayet yeterli abartılı oyunlar oynamıyorsan sıkıntı yok rahatlıkla alabilirsin
  7. Tworst

S23 vs iPhone 13 hangisi iyi?

Anlattıklarının hepsi İphone var 4 gb ram ilerde veya başka zamanda iphone için hiçbir zaman sorun yaratmaz iphone işlemcinden güç alıyor ve yeterince stabil çalışıyor Yüksek Ram olması iyi olduğu anlamını çıkarmaz
  8. Tworst

Neden pişmanlık olduğunu söyleyin ona göre alsın arkadaşımız
  9. Tworst

Bu ikinci el sistem alınır mı??

Ekran kartı kaç yıldır kullanılmış ki? macun değiştirmiş.
  10. Tworst

Bu ikinci el sistem alınır mı??

Alacağınız kişiye kartın neden açıldığını sorar mısınız? mantıklı bir açıklaması var mı acaba.
  11. Tworst

Red switch ile blue switch arası farklar nelerdir

bence de red swtich bende red switch kullanıyorum
  12. Tworst

bu renk değil mi? çokta kötü değil bence ya hatta hoşuma bile gitti renk 1691755831 Çünkü çok koyu bir pembe değil
  13. Tworst

pil %85 ise 2 yıl gitmesi çok zor diye düşünüyorum
  14. Tworst

Kılıf kullanırsın, ilerde o renklerin çok değeri olacak şu anda iphone 13 kırmızı renk gerçekten değer görüyor
  15. Tworst

Katılmıyorum bu konuda iphone 11 kullanıyorum ve sonra 120hz bir iphone geçtim gerçekten aradaki hz farkı anlaşılıyor
  16. Tworst

Bide üstüne uygulama kuvveti blue switch 50Gr Red swtich 45gr fakat bu farkları hissetmessiniz bile
  17. Tworst

En büyük fark arasındaki ses farkı Blue switch yüksek bir click sesi var fakat red switch daha sessiz kullanıma ve zevklere göre değişiyor
  18. Tworst

i5 9400f ısınma sorunu ne yapmam gerek ?

Evet, olabiliyor. Ben acemi iken iki tane stok soğutucunun ayaklarını kırdım. Takarken oluyor. :D
  19. Tworst

3000-4000 TL arası Kulaklık Önerisi!

Merhaba, iyi günler dilerim. Oyun oynarken ve müzik dinlerken kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Mikrofonlu bir kulaklık olmasını tercih ederim. Bunun dışında özel bir isteğim bulunmamakla birlikte, performansı iyi olan ve fiyatı 3000-4000 TL aralığında olan bir kulaklık arayışındayım...
  20. Tworst

i5 9400f ısınma sorunu ne yapmam gerek ?

Stok soğutucu hatalı üretim değil ise normal değil 2 yıl boyunca aynı işlemciyi stok fan ile kullandım herhangi bir şekilde ısınma sorunu olmadı, fan ayaklarını kontrol etsen iyi olur amd gibi kolay değil intel
Top Bottom