Neler Yeni

Bu sistem iyi mi? Xena

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınabilir hocam ssdyi kingston yapın mld çok tavsiye edilmiyor
aynen öyle yapmıştım bende onun dışında iyi mi ekran kartını duymadım ayrıca amd mi nvdia mi ekran kartı bakmalıyım nvidia taraftarı gibiyim şluanlık y azılımsal sorunları falan çok birde gainward nasıl bir marka?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan
aynen öyle yapmıştım bende onun dışında iyi mi ekran kartını duymadım ayrıca amd mi nvdia mi ekran kartı bakmalıyım nvidia taraftarı gibiyim şluanlık y azılımsal sorunları falan çok birde gainward nasıl bir marka?
ekran kartı güze hocam ama 8gb vram sıkıntı oluyor deniyor AAA oyunlarda

enessamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Enes Samet Saruhan
Gainward cok kotu bir marka degil yani sonucta ic aksamlari ayni yerden geliyor ama sogutma konusunda bir problem olabilir. Firma urun hatalariyla cok fazla ilgilenmiyor olabilir ama kotu bir marka diyemeyiz cok fazla piyasada duymadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

SSDyi 1tb yapıp anakartı b550 gigabyte yükseltip almak mantıklımı?
ekran kartı güze hocam ama 8gb vram sıkıntı oluyor deniyor AAA oyunlarda
Arkadaşımızın dediği dogru ben 3060 12gb kullaniyorum 8gb artik vram olarak cok sikintili yani oyunlarda kartin gucu olsa bile vramdan dolayi sikinti cekebilirsin

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
Gainward cok kotu bir marka degil yani sonucta ic aksamlari ayni yerden geliyor ama sogutma konusunda bir problem olabilir. Firma urun hatalariyla cok fazla ilgilenmiyor olabilir ama kotu bir marka diyemeyiz cok fazla piyasada duymadım

Arkadaşımızın dediği dogru ben 3060 12gb kullaniyorum 8gb artik vram olarak cok sikintili yani oyunlarda kartin gucu olsa bile vramdan dolayi sikinti cekebilirsin
alınmazmı yani bu sistem önerilere açığım varsa link atabilirsiniz...

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
Ortalama bir butce verebilir misin
max 20k 20.5k

1080p oynayacağım arkadaşlar şuanda 1050ti ile idare ediyorsam o kartın 8gb olması oyunlarda 40 fps olmama sebep olmayacak ise alıyorum ki b550 ve 5600 var uptade atılabilir ilerisi için

amd alıp ağlamak istemiyorum sadece gainwarda güvenemediğim için sordum

Tworst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Samet Kırıcı
max 20k 20.5k

1080p oynayacağım arkadaşlar şuanda 1050ti ile idare ediyorsam o kartın 8gb olması oyunlarda 40 fps olmama sebep olmayacak ise alıyorum ki b550 ve 5600 var uptade atılabilir ilerisi için

8GB kötü değil zaten gayet yeterli abartılı oyunlar oynamıyorsan sıkıntı yok rahatlıkla alabilirsin

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut

enessamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Enes Samet Saruhan
max 20k 20.5k

Hocam soyle aciklayayim 1080p oynamak değil problem mesela hogwarts legacy oynarken mesela ayarlari atıyorum ultra da oynayamazsin mesela anladin mi yani cozunurluk degil problem oyunun kalite ayarlarini yuksege alip kartin gücünü göremezsin yoksa gayet 1080p oyunculuk icin yeterli

Tworst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Samet Kırıcı
yarın sipariş vereceğim inşallah sorunsuz bir ürün gelir elime

https://www.gencergaming.com/victor hani bide bu takılmıştı aklıma rx 6700xt varyasyonu
Eğer nvidia takıntın yok ise bunu alabilirsin kafa kafaya 4060 ile fakat VRam konusunda 6700 daha iyi

Hocam soyle aciklayayim 1080p oynamak değil problem mesela hogwarts legacy oynarken mesela ayarlari atıyorum ultra da oynayamazsin mesela anladin mi yani cozunurluk degil problem oyunun kalite ayarlarini yuksege alip kartin gücünü göremezsin yoksa gayet 1080p oyunculuk icin yeterli
Haklısın da kart 4060 yani güçsüz bir kart değil ultra da rahat oynaybilir

Her kartta VRam aynı değil örnek 3060 12gb yerine 4060 8gb tercih ederim

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
Eğer nvidia takıntın yok ise bunu alabilirsin kafa kafaya 4060 ile fakat VRam konusunda 6700 daha iyi

Haklısın da kart 4060 yani güçsüz bir kart değil ultra da rahat oynaybilir

Her kartta VRam aynı değil örnek 3060 12gb yerine 4060 8gb tercih ederim
baktımda 8gb yetmiyo diyorlar
şu mevzuyu hiç sevmiyorum işte şuan kitlendim ne yapcağımı bilmiyorum

Xena mı

victor mu?​

Son düzenleme:
Top Bottom