Arama sonuçları: *

1. kubat30şubat

YKS Geç kayıdı kaçırdım ne yapabilirim?

25-28 Mart arasında ek kayıt açıldı başvuru yapabilirsiniz
  2. kubat30şubat

Ev için wi-fi kapsama alanı yükseltmesi

Merhaba arkadaşlar Toki konutlarında oturuyorum duvarları perdeli beton 1 duvarı zorla geçebiliyor wi-fi sinyalleri modem kendi odamda balkona çıktığımda veya salonda hiç çekmiyor bu sorunu nasıl halledebiliriz? İnternet sağlayıcım:Şoknet (70 mbps) Modemim:zyxel vmg3312-b10b
  3. kubat30şubat

RTX 2060 Super ve Ryzen 5 5500 sistemde oyunlarda kasma

hocam aynısı bende de oluyordu ama benimki şöyleydi COD WW2'yi HDDye kurmuştum fps güzel ama sürekli drop yiyordu bende SSD'ye kurdum ve düzeldi. 1710453878 özellikle harita yüklemeleri ağır çatışma sahneleri öncesi falan
  4. kubat30şubat

YKS Geç kayıdı kaçırdım ne yapabilirim?

hiç bişey,geçmiş olsun size önerim KPSS girip memur olarak atanmanız
  5. kubat30şubat

R5 3600 sisteme ekran kartı güncellemesi önerisi

ben ben boşverdim hocam siz de boşverin
  6. kubat30şubat

bütçemin üstünde ve vadeler yüzünden kredi kartımın limitini aşıyor hocam maalesef
  7. kubat30şubat

20.000 TL'ye kadar 1710436466 Trendyol olursa sevinirim ödeme seçeneklerinden dolayı
  8. kubat30şubat

darboğaz yapar mı peki R5 3600 ile
  9. kubat30şubat

güvenemiyorum hocam parayı basıp ömürlük sağlam bir şey almak istiyorum
  10. kubat30şubat

parası değil de şimdi alıp 2 ay sonra 6 ay vade farksız taksit ile ödeme imkanı olduğu için bunu seçtim 1710435697 peki sizin öneriniz nedir? Galax,Zotac,Evga gibi markaları almak istemiyorum güvenmiyorum açıkçası
  11. kubat30şubat

https://ty.gl/cw0fluzlhh benim aklımdaki ürün bu alınır mı sizce?
  12. kubat30şubat

AMD almak istemiyorum tercihim Nvidia olacaktır
  13. kubat30şubat

hangi model marka 3060 tavsiye edersiniz
  14. kubat30şubat

Hayırlı ramazanlar arkadaşlar sistemime ekran kartı yükseltmesi yapmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim sistem özelliklerim: -Eski ekran kartım: Emektar ASUS TUF Gaming GTX1650 Super 4 GB. -İşlemci: AMD Ryzen 5 3600. -Anakart: ASUS B450M K-2 -Power Supply: FSP Hydro 650W 80+...
  15. kubat30şubat

Türknet altyapı sorunsalı

türk telekom sürekli taciz ediyor zaten bize geçin falan diye ama 2 yıldan aşağı taahhüt istemiyorlar taahhüt de bana sıkıntı
  16. kubat30şubat

sağ ol teşekkür ederim
  17. kubat30şubat

peki biri iptal ettiğinde sıraya göre mi port veriyorlar yani ben port için sıra bekliyorum başkalarıda bekliyor mesela kimi önce vdsle geçirirler yoksa ilk kapan alır sistemi mi
  18. kubat30şubat

Eski evimde gayet rahat bir şekilde 100 mbps alıyordum türknetle,yeni eve taşındım altyapım adsl ve 16mbps hız alıyorum ama milleni ve türk telekomdan altyapı sorguladığımda 66mbpsye kadar hız alabileceğim söyleniyor onca destek kaydı açtım türknete ama hep aynı cevaplar şuanda boş portumuz yok...
  19. kubat30şubat

Instagramda sıkıntı mı var?

istersen cevaplamaya bilirsin?
  20. kubat30şubat

Instagramda sıkıntı mı var?

Wi-fi var youtuedan video izleyebiliyorum ama ınstagramda akış yenileyemiyorum uygulama verisini sildim,hesaptan çıkış yaptım geri girerken hata veriyor.
Top Bottom