Neler Yeni

Türknet altyapı sorunsalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metin Yıldız
Eski evimde gayet rahat bir şekilde 100 mbps alıyordum türknetle,yeni eve taşındım altyapım adsl ve 16mbps hız alıyorum ama milleni ve türk telekomdan altyapı sorguladığımda 66mbpsye kadar hız alabileceğim söyleniyor onca destek kaydı açtım türknete ama hep aynı cevaplar şuanda boş portumuz yok 15-20 sonra tekrar deneyin(vdsl port açtırabilme imkanımız varmı?)

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Eski evimde gayet rahat bir şekilde 100 mbps alıyordum türknetle,yeni eve taşındım altyapım adsl ve 16mbps hız alıyorum ama milleni ve türk telekomdan altyapı sorguladığımda 66mbpsye kadar hız alabileceğim söyleniyor onca destek kaydı açtım türknete ama hep aynı cevaplar şuanda boş portumuz yok 15-20 sonra tekrar deneyin(vdsl port açtırabilme imkanımız varmı?)
Biri VDSL aboneliğini iptal ettirecek ki port açılacak. Biri abonelik iptali yapıp port boşaltırsa siz de başkası almadan o portu kendinize almalısınız bir de o var 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metin Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biri VDSL aboneliğini iptal ettirecek ki port açılacak. Biri abonelik iptali yapıp port boşaltırsa siz de başkası almadan o portu kendinize almalısınız bir de o var 😀
peki biri iptal ettiğinde sıraya göre mi port veriyorlar yani ben port için sıra bekliyorum başkalarıda bekliyor mesela kimi önce vdsle geçirirler yoksa ilk kapan alır sistemi mi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
peki biri iptal ettiğinde sıraya göre mi port veriyorlar yani ben port için sıra bekliyorum başkalarıda bekliyor mesela kimi önce vdsle geçirirler yoksa ilk kapan alır sistemi mi
İlk kapan alır. Biri torpilli ise veya şanslı ise Telekom tarafından aranabilir port boş diye falan ama sonuçta ilk alana gidiyor port 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metin Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ek olarak Telekom genelde kendi müşterilerine özel birkaç boş port ayırıyor. Türknet gibi firmalar o portlara erişemiyor sadece Türk Telekom kullanırsan o portları bağlıyorlar. İstersen Telekom’a bir sor belki boş port vardır.
türk telekom sürekli taciz ediyor zaten bize geçin falan diye ama 2 yıldan aşağı taahhüt istemiyorlar taahhüt de bana sıkıntı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,770
Üyeler
156,080
Son üye
Danteo
Top Bottom