Arama sonuçları: *

1. V

10-15 K Bandında Laptop önerir misiniz?

15k teknik puana göre sırala < bu linkten seç daha yüksek fiyat belirleyip ikinci el piyasasından da alabilirsin
  2. V

Yardım Hangi RX 6600 XT Markası Seçilmelidir?

nitro+ modeli tercih edilir mi peki
  3. V

aynı fiyat 1694967515 piyasası hep 5-6 civarında ya
  4. V

5.500 'e asus dual 6600xt var 1 yıl garantili ancak termal macununu değiştirmek için açmışlar bide sapphire nitro+ modeli var hiç işlem görmemiş 1 yıl garantili, hangisini tercih ederdin
  5. V

Peki ürünün sıfır olmadığına ve garantisi olmadığına bakarsak test edip alma seçeneğini değerlendirebilir miyiz?
  6. V

bende ilk gördüğümde şaşırmıştım ancak telefonla bir kaç defa konuştuğumda satışlarını sadece dükkandan yaptıklarını, fatura kestiklerini, istediğin ürünü alıp geçmişte çalıştırılıp çalıştırılmadığını kontrol eden uygulamalar ile test edebileceğimi söylediler. neden bu kadar ucuz olduğunu...
  7. V

GAMİNG TÜRKİYE diye bir hesap sarı sitede inanılmaz fiyatlara satış yapıyor, yarın dükkanlarına gidip kontrol edicem. fatura kesildiğinide söylediler telefonda..
  8. V

soğutması iyi değil diyorlar baş ağrıtır mı peki evet tr
  9. V

Selamlar, başlıkta da belirttiğim gibi RX 6600 XT modeli için hangi markaları öneriyorsunuz ? Sıfır XFX MERC 308 RX 6600 XT 'i 4.900 'e Buldum. Ancak insanlar ısınma sorunlarından vs. bahsetmiş bilemedim. İkinci el SAPPHIRE 6600 XT NİTRO+ modeli de 5.500 Civarlarında geziyor, sıfır XFX...
  10. V

Türknet İnternet Paket Değişikliği

arayıp taciz et
  11. V

BU PC MAX NE KALDIRIR

Minecraft.
  12. V

4000 TL AM4 anakart önerisi

Gigabyte GA-B550M DS3H İşini fazlasıyla görecektir. Q: https://cpu.userbenchmark.com/SpeedTest/1820844/AMD-Ryzen-5-5500 Param var harcamak istiyorum, daha yeni bir şey almak istiyorum dersen de aşağıdaki linkleri kontrol edebilirsin...
  13. V

Acil yardım edin Dosyaları Açamıyorum

Keylogger değildir. amaçları keyboard inputlarını transfer edip şifreleri vs.. almak isteyen bir yazılım sistemi alaşağı etmez. %90 RAT veya Script yemişsindir, Administrator hesabını aktifleştirip kullandığın useri kiosk yapmıştır. İki çözüm yolun var, birinci yolun bilgisayardan anlıyorsan...
  14. V

R7 3700X sisteme EKRAN KARTI önerisi.

biraz araştırma sonucu R7 3700X, 6600XT ile darboğaz yapar diye yorumlar gördüm. ne diyorsunuz
  15. V

6600 XT olarak hangi markayı önerirsiniz ? Swift 'in sıcaklık konusunda sorunları olduğunu duydum
  16. V

3500 'lere 5700 XT var FP olarak tercih edilmez mi
  17. V

RYZEN 7 3700X , MSI B450 TOMAHAWK MAX sistem için ekran kartı önerisi lazım, sarı siteden ikinci el alacağım. bütçe 5k, aklımda 5700 XT var ancak alma diyorlar.. bilemedim
  18. V

Öneri Açık dünya rpg oyun önerisi

New World. 748 Saati olan birisi olarak söylüyorum, oyun bitmiyor. :ROFLMAO:
  19. V

Yardım Gaming ve Workstation için İşlemci Seçimi

Selamlar, başlıktan da göründüğü gibi Gaming ve Workstation için bilgisayar toplayacağım. İşlemci seçimi olarak sadece aşağıdakileri almam mümkün, Cinebench R23 Scores ları Baz Alarak inceleme yaptım...
  20. V

Sistem Topluyorum, Parça Seçimlerinde Fikirlerinize İhtiyacım Var.

Ryzen 7 3700x + Rx 6700-Xt ikilemini yapabilirim. 5600, 5600X serisi için RTX kartlar geliyor
Top Bottom