Neler Yeni

Yardım Hangi RX 6600 XT Markası Seçilmelidir?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sıfır 3070 Tİ 9000 TL :D Vay anasını.

1694961904553.png

Vitriol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mehmet Esen
bende ilk gördüğümde şaşırmıştım ancak telefonla bir kaç defa konuştuğumda satışlarını sadece dükkandan yaptıklarını, fatura kestiklerini, istediğin ürünü alıp geçmişte çalıştırılıp çalıştırılmadığını kontrol eden uygulamalar ile test edebileceğimi söylediler. neden bu kadar ucuz olduğunu sorduğumda bir yolunu bulduk uyguna almanın kardeşim ticaret yapıyoruz sonuçta gibi dönüşler aldığımı görünce bir tık gidip alasım geldi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
bende ilk gördüğümde şaşırmıştım ancak telefonla bir kaç defa konuştuğumda satışlarını sadece dükkandan yaptıklarını, fatura kestiklerini, istediğin ürünü alıp geçmişte çalıştırılıp çalıştırılmadığını kontrol eden uygulamalar ile test edebileceğimi söylediler. neden bu kadar ucuz olduğunu sorduğumda bir yolunu bulduk uyguna almanın kardeşim ticaret yapıyoruz sonuçta gibi dönüşler aldığımı görünce bir tık gidip alasım geldi

Sonda dediğin şey güvensiz olduğunu iyi belli ediyor :D. Bios ile oynayıpta o hiç kullanılmış mı diye gösteren uygulamalarda kartı hiç çalışmamış göstermek mümkün.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bence mining çıkması kartları kutulayıp satıyorlar. Kendilerine çok güveniliyorlarsa param güvende ile satsınlar ya da e-pazar yerlerinde satsınlar trendyol hepsiburada gibi.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bence mining çıkması kartları kutulayıp satıyorlar. Kendilerine çok güveniliyorlarsa param güvende ile satsınlar ya da e-pazar yerlerinde satsınlar trendyol hepsiburada gibi.

Kısaca durum belli işte, her satıcı satışını en fazla şekilde yapmak ister o zaman bu yerlerde satarlardı. Hiç bir satıcı sıfır ürünü piyasa altına bu kadar ölü fiyattan vermez. Bunlarda sıkıntı var belli zaten telefonda dedikleride komik miş :d.

Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Semih
XFX SWFT 210 RX 6600XT modelini kullanıyorum daha yüksek sesle çalıştığına denk gelmedim rahatsız etmiyor anlayacağın. Sıcaklık değeri olarak da başta satın alırken biraz önyargılı düşünüyordum daha önce satın aldığım bi marka değildi fakat diğer markalarla arasında bi sıcaklık farkı yok gayet güzel bi kart.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Vitriol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mehmet Esen
Bu satici bilinen bir dolandirici. Ifsalaninca isim degistiriyorlar. Onceki adlari

Andromeda Teknoloji

Gamer Central

Gamer World

Vogue gaming market

Urun sifir degil.

Peki ürünün sıfır olmadığına ve garantisi olmadığına bakarsak test edip alma seçeneğini değerlendirebilir miyiz?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Peki ürünün sıfır olmadığına ve garantisi olmadığına bakarsak test edip alma seçeneğini değerlendirebilir miyiz?
Hayir direkt dolandirici bunlar. Bir suru sikayet var internette. Bunlardan urun almayin. Baska saticilara bakin.

Vitriol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mehmet Esen
Hayir direkt dolandirici bunlar. Bir suru sikayet var internette. Bunlardan urun almayin. Baska saticilara bakin.
5.500 'e
asus dual 6600xt var 1 yıl garantili ancak termal macununu değiştirmek için açmışlar
bide sapphire nitro+ modeli var hiç işlem görmemiş 1 yıl garantili, hangisini tercih ederdin

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
5.500 'e
asus dual 6600xt var 1 yıl garantili ancak termal macununu değiştirmek için açmışlar
bide sapphire nitro+ modeli var hiç işlem görmemiş 1 yıl garantili, hangisini tercih ederdin
5.500 fazla 6600 xt için. Sapphire kaç para ?

Top Bottom