Arama sonuçları: *

1. A

4070 Ti Super Hazır sistem Önerisi

Konu başlığından anlaşılacağı gibi önerilerinizi bekliyorum
  2. A

İnce Hesapta Satılan Bu Sistem Alınır Mı?

Hocam dediğiniz iki parça 25 bin bandında oluyor zaten. Benim bütçem 25-30 arası. 1700748758 Uygun olmasına uygun evet ama güvenilir mi acaba
  3. A

Topladığınız sistem nedir öğrenebilir miyim?
  4. A

https://www.incehesap.com/raider-v2-oyuncu-bilgisayari-fiyati-35240/?hsu=354,553659,357,356,105353,128279 Arkadaşlar linkini bıraktığım sistem alınır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. A

Yardım Hesabıma Bilinmeyen Bir Nedenden Dolayı Giremiyorum

Arkadaşlar merhaba. Lol hesabıma anlamadığım bir sebepten ötürü giremiyorum. Üstelik daha hesaba dün giriş yapmış ve maç atmıştım. İlk başta kullanıcı adı veyahut şifre yanlış dedi daha sonra ise girdiğin bilgiler sistemimizde ki hesapla uyuşmuyor dedi. Bunun sebebi nedir lol hesapları riot...
  6. A

Windows tarafından bulunamadı hatası

Arkadaşlar herkese merhaba. Torrent üzerinden bir dosya indirdim ISO uzantılı bir dosya ve bunu açıp kurmak istediğimde "Windows tarafından bulunamadı ismin doğru yazıldığından emin olun" hatası alıyorum. Gerçekten bir çok şey denedim ancak olmadı. PC ye format atmak istemiyorum. Çözüm...
  7. A

İngilizce Gramer ve Kelime Kitapları

Peki o taktikleri nereden öğrenebilirim. Bir de English grammar inside and out iyi midir benim seviyem için bilgin var mı? 1619525569 O kitaptan pek memnun kalmadım ben hocam.
  8. A

Merhaba arkadaşlar. Ben intermediate seviyesinde ingilizce bilen biriyim. Hem İngilizcemi geliştirmek hemde YDS gibi sınavlara hazırlık için önerebileceğiniz kitaplar var mı. "English grammar inside and out" ve "reader at work" kitapları nasıldır? Özellikle sınava hazırlanan arkadaşlar veyahut...
  9. A

Merhaba arkadaşlar. Ben intermediate seviyesinde ingilizce bilen biriyim. Hem İngilizce mi geliştirmek hemde YDS gibi sınavlara hazırlık için önerebileceğiniz kitaplar var mı. "English grammar inside and out" ve "reader at work" kitapları nasıldır? Özellikle sınava hazırlanan arkadaşlar veyahut...
  10. A

Dying Light Tüfek Upgrade

Arkadaşlar dying light oyununda silah blueprintleri nereden bulacam hangi görevi yerine getirmek gerekir tüfek upgrade etmek için?
  11. A

1.5-2k Arası Direksiyon Tavsiyesi

Biraz daha ürün araştırması yaparım bulamaz isem de direksiyonsuz devam ederim. Ama 2. ele güvenim çok çok düşük. 1615560819 Bunu bende başta gördüm ancak gerek debriyaj gerek vites eksikliği yüzünden vazgeçtim.
  12. A

Biliyorum fakat G29 ve diğerleri bütçemin üstüne çıkıyor.
  13. A

Daha önce ikinci el ürünlerde sorunlar yaşadım. O yüzden sıcak bakmıyorum.
  14. A

Arkadaşlar direksiyon seti almaya karar verdim. Bu fiyat aralığında üzmeyecek bir set var mı? G27 çok aradım ama bir türlü bulamadım.
  15. A

En İyi Anime Çeviri Ekipleri

Arkadaşlar bayağıdır anime izliyorum. Fakat son zamanlarda izleme fırsatım olmadı ve çevremdekiler çoğu sitenin kötü çeviri yaptığını söylüyor. Ben normalde ingilizce veyahut japonca alt yazıdan izliyorum fakat yabancı dil bilgisi olmayan arkadaşlarım için bu iyidir diyeceğim bir çeviri ekibi...
  16. A

Valheim Oynayacak Yoldaşlar Aranıyor

Akadaşlar merhaba Valheime başlamak istiyorum fakat çevremde ne yazık ki oynayan veya oynamak isteyen yok. Bu oyunda genel itibari ile tek oynanan bir oyun değil. Benimle düzenli olarak oyunu oynayacak oyun arkadaşları arıyorum. İlgilenenler var ise steam hesap adım= nun teresa
  17. A

Geforce experience exe bulamıyor

Arkadaşlar geforce experience programını yükledim. Öncesinde çalışıyordu ama anlamadığım bir sebepten ötürü şimdi açılmıyor. Sildim yükledim bir kaç kez yine olmadı. Dosya Windows tarafından bulunamadı hatası alıyorum sürekli. Yardımcı olabilecek var mı?
  18. A

Keman Önerileriniz Nelerdir

Arkadaşlar kemana başlayacağım. Keman hakkında teknik bilgilere sahibim fakat marka konusunda kararsız kaldım. Önerebileceğiniz 500-700 TL bandında başlangıç kemanları nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.
  19. A

Fiyat Performans Oyuncu Kulaklığı

Arkadaşlar bütçem max 350 lira bu fiyat bandında f/p oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?
  20. A

Redmi Note 9 Pro Galeri Fotoğraf Sorunu

Arkadaşlar Redmi Note 9 Pro telefonunu yeni aldım ancak şöyle bir sıkıntı var. Galeride aynı fotoğraftan sürekli 2 tane çıkıyor arkadaşım wp den fotoğraf atıyor o fotoğraf galeride 2 tane oluyor nasıl çözebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz?
Top Bottom