Neler Yeni

İnce Hesapta Satılan Bu Sistem Alınır Mı?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
Arkadaşlar linkini bıraktığım sistem alınır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
aynı sistemi sadece ekran kartını 2. el almak istersen 18 bine falan gelir bana çok pahalı geldi şahsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2023-11-23-16-34-28-057_com.facebook.katana.jpg

Bu şekilde ekran kartsız çok sistem satılıyor 9-10 bin civarına. Bundan alıp bir de düzgün ekran kartı alırsın daha ucuza çözersin. Bir dünya para bayılmana gerek yok

Querry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Servan Kan
Arkadaşlar linkini bıraktığım sistem alınır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Alınmaz bu paraya yazık insanları kandırıyolar acele etme parçalarını tek tek topla 25 ona vereceğine o parayala ilk ekran kartı anakart işlemci falan al geri kalanı zamanla topla önemli olan ekran kartı işlemci anakart zaten o paraya en iyilerini al geri kalanı alırsın zamanla hazır sistemlere para vermek saçma

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
sıfır ekran kartı da var 8 bine sana toplam 17 bine mal olur

Alınmaz bu paraya yazık insanları kandırıyolar acele etme parçalarını tek tek topla 25 ona vereceğine o parayala ilk ekran kartı anakart işlemci falan al geri kalanı zamanla topla önemli olan ekran kartı işlemci anakart zaten o paraya en iyilerini al geri kalanı alırsın zamanla hazır sistemlere para vermek saçma
17 bine aynı sistemin daha iyisini topladım az önce :D

Querry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Servan Kan
sıfır ekran kartı da var 8 bine sana toplam 17 bine mal olur

17 bine aynı sistemin daha iyisini topladım az önce :D
Ben aynı sistemi demiyorum mesela rtx 4060 ti şuan 15 bin TL onu alsın i5 13600k işlemci alsın gerisi kolay zamanla para topladıkça diğer kalanları alır ama en temizlerini alır

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
Topladığınız sistem nedir öğrenebilir miyim?
önceki mesajlarımda var zaten attığım ekran görüntüsündeki sıfır ekran kartsız sistemi 9 bine alıp üstüne de 8 bine sıfır değişim ürünü rx 6800ü alırsanız 17 bine ince hesaptaki aynı sistemin daha iyisini almış olursunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aynı sistemi demiyorum mesela rtx 4060 ti şuan 15 bin TL onu alsın i5 13600k işlemci alsın gerisi kolay zamanla para topladıkça diğer kalanları alır ama en temizlerini alır
Hocam dediğiniz iki parça 25 bin bandında oluyor zaten. Benim bütçem 25-30 arası.

önceki mesajlarımda var zaten attığım ekran görüntüsündeki sıfır ekran kartsız sistemi 9 bine alıp üstüne de 8 bine sıfır değişim ürünü rx 6800ü alırsanız 17 bine ince hesaptaki aynı sistemin daha iyisini almış olursunuz
Uygun olmasına uygun evet ama güvenilir mi acaba

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
Hocam dediğiniz iki parça 25 bin bandında oluyor zaten. Benim bütçem 25-30 arası.

tabii orası meçhul ama ben olsam güvenirdim çünkü fiyatlar gayet normal bir absürtlük yok

Querry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Servan Kan

Evet 25 civarı oluyor ama toplayacaksan düzgün bir sistem topla hazır sistemlerde saçma sapan şeyler var o ikisini alırsın geri kalan parçalar ucuz olur zamanla toplarsın hemen pc sahibi olmak için saçma sistemlere para verme para kolay kazanılmıyor önemli 2 parçayı almış oluyorsun zaten geriye kalanlar 3 bin ile 5 bin arası bişi

Top Bottom