Arama sonuçları: *

1. 25tahaa

Asus GPU Tweak 2 fps değişmiyor ve uygulamalar açılmıyor.

hayır her oyunda böyle istemci açılırken kapatıyor
  2. 25tahaa

Asus GPU Tweak 2 fps değişmiyor ve uygulamalar açılmıyor.

Merhaba Arkadaşlar bu asus gpu tweak 2 programı benim bilgisayarda bulunmakta ilk aldıgım zamanlar sorunsuz kullanıyordum fpse katkısı da oluyor du valorant ta 300 fps alırken bu 2 haftadır 300 fpsi yakından uzaktan göremiyorum yeri gelıyor 60 fps e düşüyor max 150 fps alıyorum anlam veremiyorum...
  3. 25tahaa

Bilgisayarımda sadece oyunlar açılmıyor!!

r5 1600 asus rog strıx rx 570 8 gb 500 gb sandısk ssd xpg ram 3200 mhz 1613493996 r5 1600 asus rog strıx rx 570 8 gb 500 gb sandısk ssd xpg ram 3200 mhz
  4. 25tahaa

Bilgisayarımda sadece oyunlar açılmıyor!!

arkadaşlar hızlı bir şekilde sorunu çözebilir miyiz ? oyunlara tıklıyorum ıstemcılerı yanı clıentlerı acılıyor fakat hemen kapanıyor oyun vesaıre acılmıyor sıstem ayarlarına gırınce donuyor anlamadım ne olduğunu normalde sağ altta windows etkinleştirin diyordu şuan oda yok anlamadım acil...
  5. 25tahaa

Yakın zamanda f/p gelırmı

Merhaba arkadaslar Abdullah Abı f/p sıstem cıkaracakmı bı bılgısı olan varmı ona gore paramı bekletmeyı dusunuyorum.
  6. 25tahaa

4300 TL Sistem önerir misiniz?

Arkadaşlar merhaba 4300TLye sıstem toplayacagım da bılmıyorum ne alıcagımı PC-hocası 1600 dıye bır pc var onu mu alayım yoksa Abdullah Abı yakın zamanda f/p sıstem cıkarıcaksa bılgınız varsa onu mu bekleyeyım.Tavsıyelerınızı beklıyorum.
  7. 25tahaa

4500 TL Ryzen oyun odaklı bilgisayar toplama

Önerin için teşekkür ederim güzel bir öneri başka peki varmı diğer önerilere de açığım.
  8. 25tahaa

4500 TL Ryzen oyun odaklı bilgisayar toplama

Merhaba arkadaşlar 5200 TL bütçem var fakat sadece kasaya 4500 TL verebilirim bildiğim kadarıyla a320m anakartlarda overclock yapılmıyormuş 'x' bir sitede overclock lu işlemci satıldığını gördüm onu A320m anakarta eğer takarsam sıfırlanıyor mu işlemci? Birde 4500 TL lik Oyun odaklı pc...
  9. 25tahaa

Ryzen 5000 İşlemci Testlerinde Hangi Oyunları Görmek İstersiniz?

Kendimce istediğim sıraya göre söyliyim bence abdullah abi 1-Csgo 2-Pubg 3-Rust 4-R6 5-Red dead bunlar olabilir...
Top Bottom