Arama sonuçları: *

1. C

1000 TL Klavye Önerisi

1000 tl klavye önerileriniz bekliyorum. İngilizce ve red switch olan biseyler arıyorum sagolun.
  2. C

iPhone SE 2020 geri yükleme sonrası fotoğraflar kayıp

Arkadaşlar ben dün telefona geri yükleme yaptım. iCloud+ üyeliği aldım 50GB içine yedekledim her şeyi. Fotoğraflarda güncelleme az önce yazıyordu. Apple destek ile birlikte baktık ekranıma bağlanıp baktı müşteri temsilcisi de. Hepsi açık ve herhangi bir problem yoktu. Dün telefonu sıfırladım vs...
  3. C

FIFA Online 4 Sitesi Hata Veriyor

Microsoft Edge,Google chrome,Internet Explorer gibi tarayıcıları denedim. Explorer ve edge nedense rusça olarak geliyor anlamadım?
  4. C

FIFA Online 4 Sitesi Hata Veriyor

FIFA Online 4 sitesine girmek istediğimde hata veriyor. Arkadaşlarım da denedi hata verip duruyor. Paket için davet linkini almak istiyorum fakat olmuyor ne yapmalıyım?
  5. C

R5 5600x ve 1050 TI darboğaz olur mu?

teşekkürler cevaplarınız için gülen arkadaşlar da sıkıntı yok gülebilir. insanın bir şeyler alırken sorması komik geliyorsa :D .
  6. C

R5 5600x ve 1050 TI darboğaz olur mu?

Elimde şuan R3 2200g ve 1050 TI olan bir sistem var. 3 yıl olucak alalı ve artık bir kaç parçayı değiştirmek istiyorum. MSI B550M PRO VDH anakart sipariş ettim. Sırayla hepsini almayı düşünüyorum. R5 5600x almak var aklımda fakat 1050 TI ile bir problem yaşar mıyım emin değilim. Günümüzde ki...
  7. C

MSI B550M PRO-VDH 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DP mATX Anakart

Bilgisayarıma bi kaç upgrade yapmak istiyorum R5 5600X almayı düşünüyorum ayrıca. Yazdığım anakartın fiyatı 800 tl civarında şuan WIFI özelliği olmadığından mı daha ucuz diğer B550M'lere göre yoksa başka bir sebebi mi var söylerseniz sevinirim. İndirimin bitmesine az kalmış almayı düşünüyorum...
  8. C

PC kapandı işlemci hatası veriyor

Bilgisayara ne olduysa dün kendiliğinden kapandı ve düzelmedi. Gün içinde tekrar açmaya çalıştım fakat dün olanlar tekrar oldu. Ekran kartı ve işlemci fanı çalışmıyordu şuan ikiside çalışıyor fakat işlemci hatası veriyor anakart. Ne olmuş olabilir garantisi de bitti göndermek istesem pahalı...
  9. C

Pc kapandı açılmıyor

Oyun oynarken bilgisayar aniden kapandı fakat fanlar hala çalışır durumdaydı. Bilgisayar power düğmesine basıp kapatmaya çalıştığımda algılamadı. Bende power supply kısmından gücü kestim. Kasayı açıp baktığımda işlemci fanı ve ekran kartı çalışmıyordu. Ayrıca anakartın üstünde cpu ışığı beyaz...
  10. C

Bilgisayarın Aniden Kapanması

Oyun oynarken bilgisayar aniden kapandı fakat fanlar hala çalışır durumdaydı. Bilgisayar power düğmesine basıp kapatmaya çalıştığımda algılamadı. Bende power supply kısmından gücü kestim. Kasayı açıp baktığımda işlemci fanı ve ekran kartı çalışmıyordu. Ayrıca anakartın üstünde cpu ışığı beyaz...
  11. C

SSD Windows Kurulumu

Windows klonlama gibi şeyler de yapabilir miyim kod isteyecek olursa? 1619072932 Teşekkürler hacım..
  12. C

SSD Windows Kurulumu

Şimdi bende 1TB HDD var ve 480GB SSD almayı düşünüyorum. Zamanında windows almıştım. SSD'ye kurarken nasıl olacak yeniden kod almam gerekiyor mu? Ayrıca elimdeki HDD'yi komple formatlayıp mı yapacağım? Benim isteğim gereksiz ıvır zıvır dosyalar HDD içinde oyun windows vs. SSD içinde olsun...
  13. C

Ping Sorunu yaşıyorum

türknet - 8mbps - kablolu kullanıyorum.
  14. C

Ping Sorunu yaşıyorum

Eskiden zula oynardım. Mesaj geldi hediye falan var. Neyse oyunu indirdim. Önceden 20 ping alırken şimdi 70 60 arası alıyorum. Bazen artıyor ama hiç azalmıyor. Böyle bir şey neden olmuş olabilir? Valorant oynarken paket kaybı sorunu yaşadığım için bir kaç ayar yapmıştım. Güvenlik duvarına kural...
  15. C

Valorant Ping Sorunu

8MBPS ADSL kullanıyorum. Daha az önce görüşme sağladık ve pinge hiç bir şekilde müdahalede bulunamadıklarını söylediler. Düşük altyapı ile ping nasıl bir sorun olur bilmiyorum. Donanımsal destek almamı öneriyorlar. Donanımsal destek dedikleri şey ne oluyor?
  16. C

Valorant Ping Sorunu

Valorant oynarken bir anda pingim fırlıyor ve bazen hiç düşmüyor. Ankastre kutusundan modeme kadar dışarıdan kablo dolaşıyor ve bu kabloda problem var dedikleri için yaptırdım. Fakat hala problemim devam ediyor ve internet sağlayıcım donanımsal olduğundan bahsediyor. Eski sağlayıcım da bile bu...
  17. C

Ssd ve hdd aynı anda kullanmak

nasıl yedekleyeceğim peki?
  18. C

Sadece windows silme gibi bir fırsatım var mı peki? Varsa eğer formatlarken nasıl yapabilirim? GTA 5 falan var çünkü oyunlarımda tekrar indirmeye kalkarsam 2 günümü alıcak.
  19. C

Ben bilgisayarı önceden topladım kurdum ve şimdi ssd alacağım fakat sistem hdd içine kurulu. SSD alırsam hız artışı olur mu ? Sistem hdd içinde olduğu için tereddüt içindeyim. Ne olur bilgisi olan cevap verirse sevinirim.
  20. C

CSGO Oyuna girerken siyah ekran ve monitör kapanıyor?

1920x1080 çözünürlükte başlatıyorum. Her zaman olan bir problem değil arada sırada oluyor. Bilgisayarı kapatmadan da düzelmiyor. Hem oyun hem de masaüstü çözünürlüğümde aynı nerede problem var bilemiyorum?
Top Bottom