Neler Yeni

Ssd ve hdd aynı anda kullanmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağatay Akbaş
Ben bilgisayarı önceden topladım kurdum ve şimdi ssd alacağım fakat sistem hdd içine kurulu. SSD alırsam hız artışı olur mu ? Sistem hdd içinde olduğu için tereddüt içindeyim. Ne olur bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

Erdimb

80+ Bronze
Ben bilgisayarı önceden topladım kurdum ve şimdi ssd alacağım fakat sistem HDD içine kurulu. SSD alırsam hız artışı olur mu ? Sistem HDD içinde olduğu için tereddüt içindeyim. Ne olur bilgisi olan cevap verirse sevinirim.
SSD'ye kurduğun programlar hızlanır. HDD'ye bir etkisi olmaz. İşletim sistemini SSD'ye kurun, yer kaldıysa yavaş açılan oyunları da içine atabilirsiniz.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Ben bilgisayarı önceden topladım kurdum ve şimdi ssd alacağım fakat sistem HDD içine kurulu. SSD alırsam hız artışı olur mu ? Sistem HDD içinde olduğu için tereddüt içindeyim. Ne olur bilgisi olan cevap verirse sevinirim.
Öncelikle SSD+HDD birlikte kullanabilirsin fakat
HDD de de kurulu olan Uygulamalar yine aynı hızda olur
SSD ye kurulanlar da hız artışı yaşanır
SSD alıcaksanız HDD nizi sıfırlayıp windowsu ssd ye kurun

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağatay Akbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece windows silme gibi bir fırsatım var mı peki? Varsa eğer formatlarken nasıl yapabilirim? GTA 5 falan var çünkü oyunlarımda tekrar indirmeye kalkarsam 2 günümü alıcak.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
Sadece windows silme gibi bir fırsatım var mı peki? Varsa eğer formatlarken nasıl yapabilirim? GTA 5 falan var çünkü oyunlarımda tekrar indirmeye kalkarsam 2 günümü alıcak.
oyunları yedekleyip yapman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağatay Akbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl yedekleyeceğim peki?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular