Neler Yeni

Çözüldü✓ 2000 liraya kadar SSD yada HDD

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Necati Deniz
Bu arada 970 Evo da da yokmuş birbirine karıştı hepsi. Samsungun bir modelinde vardı ama hangisiydi karıştırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam samsung 1tb alabiliyorsanız 1dk düşunmeyin samsung alın markası yetiyor sadece mld karşıt olarak
Ablamlar doğum günü hediyesi olarak almışlardı HDD yi 1600 lira geri yattı az ekleyip üstüne alacağım aradaki farkı. Samsung 970, Adata 850 lite birde fury rengede arasında kaldım.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Ömer
Bu arada 970 Evo da da yokmuş birbirine karıştı hepsi. Samsungun bir modelinde vardı ama hangisiydi karıştırdım.

Ablamlar doğum günü hediyesi olarak almışlardı HDD yi 1600 lira geri yattı az ekleyip üstüne alacağım aradaki farkı. Samsung 970, Adata 850 lite birde fury rengede arasında kaldım.
Samsung 970 ben olsam onu alırdım

Samsung 970 produr o hocam

CptSpork

80+ Bronze

Bütçen yetiyorsa düşünmeden Fury Renegade al geç. Ben de 1 hafta önce sipariş ettim. Saydıkların arasında en iyi M2 Fury Renegade.
1692131114594.jpeg

Ama şöyle bir şey var, anakartın gen4 desteklemediği için bu hızları alamazsın. İleride yeni anakart almıyacaksan gen3 m2 bakman daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Necati Deniz
Bütçen yetiyorsa düşünmeden Fury Renegade al geç. Ben de 1 hafta önce sipariş ettim. Saydıkların arasında en iyi M2 Fury Renegade.
Alıntıyı görüntüle

Ama şöyle bir şey var, anakartın gen4 desteklemediği için bu hızları alamazsın. İleride yeni anakart almıyacaksan gen3 m2 bakman daha mantıklı.
Teşekkür ederim hocam. En az 1.5 2 yıla anca değiştiririm ana kartı o yüzden vazgeçtim. Samsung alacağım. 700 lira fark var arada şuan onu vermek mantıksız geldi. Zaten tam hız alamayacağım.

Samsung 970 ben olsam onu alırdım

Samsung 970 produr o hocam
Dönüştürücü ve SSD gelsin hız testini atmaya çalışırım unutmazsam.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,686
İsim
Emre
Discord
necromancerr

970 evoda dram var 980 de yok 980 pro da var

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Elyesa bulut
KNK BENDE TAM SENLİK ÜRÜN VAR SIFIR 2TB SN700 WD RED MARKA ÇOK GÜZEL ÜRÜN HATTA PROFOSYONEL CİHAZ OLDUĞU İÇİN NAS SİSTEMLERİNDE KULLANILIYOR ELİMDE İKİ TANE VAR İSTERSEN YAZ

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Ömer
Teşekkür ederim hocam. En az 1.5 2 yıla anca değiştiririm ana kartı o yüzden vazgeçtim. Samsung alacağım. 700 lira fark var arada şuan onu vermek mantıksız geldi. Zaten tam hız alamayacağım.

Dönüştürücü ve SSD gelsin hız testini atmaya çalışırım unutmazsam.
Tmmdır hocam EywAllah

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Necati Deniz
Evet SSD elime ulaştı sonunda taktım sıfırdan kurulumunu yaptım Windowsun.

MLD M300 marka M2 SSD'nin hız testi:
1. Fotoğraf m2 slotunda takılıyken, 2. fotoğraf da dönüştürücüye takılıyken.

IMG20230826203831.jpgIMG20230827010454.jpg

Samsung 970 EVO marka M2 SSD'nin hız testi:
1. Fotoğraf M2 slotuna takılıyken, 2. fotoğraf dönüştürücü takılıyken ki hız değerleri.

IMG20230827005928.jpgIMG20230826204839.jpg

Her türlü sata SSD ve HDD ye göre dönüştürücü ile M2 kullanmak daha mantıklı gibi. En azından ileride anakart değiştirilirse ona göre hareket edilebilir. Tabi oyunlarda veya başka bir şey de gecikme yapıyor mu onu bilmiyorum daha test edemedim.

Tmmdır hocam EywAllah

Son düzenleme:

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Ömer
Evet SSD elime ulaştı sonunda taktım sıfırdan kurulumunu yaptım Windowsun.

MLD M300 marka M2 SSD'nin hız testi:
1. Fotoğraf m2 slotunda takılıyken, 2. fotoğraf da dönüştürücüye takılıyken.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Samsung 970 EVO marka M2 SSD'nin hız testi:
1. Fotoğraf M2 slotuna takılıyken, 2. fotoğraf dönüştürücü takılıyken ki hız değerleri.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Her türlü sata SSD ve HDD ye göre dönüştürücü ile M2 kullanmak daha mantıklı gibi. En azından ileride anakart değiştirilirse ona göre hareket edilebilir. Tabi oyunlarda veya başka bir şey de gecikme yapıyor mu onu bilmiyorum daha test edemedim.
Dediğiniz gibi farklı bir anakart alînırsa en azından ssd alma derdi kalmaz

Top Bottom