Arama sonuçları: *

1. H

Yönetici izni gerekiyor sorunu w11

pc de açık olan microsoft hesabını kapatıp başka hesap açacaktım fakat hem eski microsoft hesabı kapanmadı hem de açtığım hesap yeni bir oturum olarak gözüküyor. eski oturum şifrelendi ve şifreyi kaldıramıyorum( şifreyi ben koydum ama güvenlik önlemi sanarak) ve şu an bilgisayara herhangi bişey...
  2. H

Elektronik Kart için Yardım

3 tane gnd çıkışı var oraya ne vereceğim peki. 2 tanesine vermem yeter mi
  3. H

Bir projem var, bu projem ile ilgili şöyle bir sıkıntım var şimdi sarı kart monitör güç kartı yeşil ise kontrol kartı ben güç kartını ortadan kaldırıp direkt olarak psu ile besleme yapabilir miyim hatta ve hatta şöyle sorayım . Tüm kartları devreden çıkarıp bir kontroller kart ile kontrol...
  4. H

Merhaba Aradaşlar. Biliyorum çok ilgi çekiçi bir muhabbet değil lakin elektronik devrelerden anlayan var mı ? Biraz yardım lazım da bilenler varsa lütfen benimle iletişime geçsin.
  5. H

Yardım B660 Anakartta harddisk sorunu

Gördüğünüz gibi işlemci sıcaklığının altında görünen ssd ve hddlerim boot menüsünde görünmüyor ne yaparsan yapayım çözümü bulamadım yardımcı olabilecek var mı? Not : m2 ssd aldım onu da okumadı aynı şekilde
  6. H

Öneri 1400 1700 lira bandında monitör önerisi olan?

Bütçem 1700 liraya kadar güzel bir monitör önerisi bekliyorum. Bir de kasa önerisi olan var mı o da 350 400 civarı olursa güzel olur yaklaşık 2500 liraya kadar Bütçem var.
Top Bottom