Arama sonuçları: *

1. S

25000 TL'ye kadar oyuncu notebook önerecek var mı?

Merhaba 25.000 TL'ye kadar oyuncu notebook önerilerinizi bekliyorum. DP çıkışı olması kesinlikle gereklilik.
  2. S

E-spor merkezimiz için PC toplama

2000 serisinden de olursa sevinirim hocam
  3. S

Hocam siz baya hakimsiniz bu konulara ben yeni giriyorum. Hatta öyle yeniyim ki hiç araştırmadım direk merkezi kurayım dedim hatta üstüne hiç oynamadığım oyunları merkezimde oynatıyım bir de üstüne pro lig düşüneyim dedim. Sizin engin bilgilerinizden yararlanarak şu anda merkezi açmaktan...
  4. S

Tamam zaten istediğim sistem de sıvı soğutma da olabilir. :D sıkıntı yok. yeter ki sizler bana öneride bulunun. Ben bakacağım bir.
  5. S

Noren :D monitörler 144 hz olacak
  6. S

Tamamdır AMD için bana lütfen sistem önerisi yapar mısın?
  7. S

Tamam dediğin gibi olsun AMD için bana öneri sunabilirsin :)
  8. S

Merhaba arkadaşlar şimdi E-spor merkezi kuruyorum ve profesyonel liglere gireceğiz. Takım kuracağımız oyunlar ZULA, LOL, VALORANT ve CS GO Şimdi bu oyunlar ışığında bana FPS'yi stabil verecek performans kaybına uğratmayacak ve uzun saatler oyun açık olacağı için de ısınma problemi yaşatmayacak...
  9. S

Valorant'a Bağlanılamıyor.

Çözersek o zaman süper olacak :)
  10. S

Pingplotter dilinden nasıl anlarım?

Bu da tracert sonucu
  11. S

yapmıştım zaten hazırdı bu hemen atıyorum
  12. S

Tüm driverlarım güncel modem kablo hepsini değiştirdim zaten bu da nafile gelmedi. Maalesef hala sorun aynı. Turk telekoma bildirdiğimde bizi bağlamaz diyorlar :S
  13. S

Bu dediğinizi yaptırdım ama yine nafile %100 pocket loss var. :S 1602016520 Sunucular TR'de çünkü ping sorunum yok 11 ms gösteriyor ama %100 pocket loss var.
  14. S

Merhaba arkadaşlar. Sorunumun asıl kaynağını buldum. Valorant oynarken oyunda ölüp beni izleyen arkadaşlarım takıla takıla oynadığımı söylüyorlardı. Valorant'a bildirdim ve bana pingplotter programından 185.40.65.1 ile 162.249.79.1 numaralı IP'lere bakmamı istedi. 185.40.65.1 olan programda %100...
  15. S

Valorant: Ölen takım arkadaşlarım beni izlerken takılarak oynadığımı görüyor

Aylardır belki düzelir diye bekledim bende düzelmeyince yazayım buraya dedim :D
  16. S

Valorant: Ölen takım arkadaşlarım beni izlerken takılarak oynadığımı görüyor

Valorant oynarken ölen takım arkadaşlarım beni izlerken takıla takıla oynadığımı (fps'im düşük gibi) söylüyor. Bu her oyun böyle farklı takımlara da gitsem aynı şekilde geri dönüş alıyorum. Ama ben oyunumu oynarken her şey gayet yerinde görünüyor. Oyunu akıcı oynuyorum fps değerlerim 190 ile 270...
Top Bottom