Arama sonuçları: *

1. S

Yetkili servis pert diyor

Merhabalar araç 2022 model picanto kazada ön taraftan yatay metal bi direğe girildi airbag açıldı fotoğrafını eklerim araca yetkili servis pert diyor sanayide düzeltile en azından kullanılabilecek hale getirilme imkanı var mıdır. Araç engelli arabası kaskodan 3. Derece akraba olduğum için...
  2. S

Muay Thai ekipman için yardım. (kaval koruyucu, eldiven)

bunlar boks eldivenine benziyor
  3. S

yani 3000tl geçmemesi güzel olur. venum bu arada ufcde kullanılır iyi markadır.
  4. S

Muay thai için ekipman bakıyorum. ağızlık venum seçtim fakat kavalda ve eldivende kararsızım. Kavalda şu modeller arasında kaldım dragon olan Bella sportstan 1550tl. diğeri ise venum 2200tl fiyat farkı çok önemli değil kaliteli ve daha iyi olanı tercih ederim baktığımda venum çok daha bilindik...
  5. S

Caddede kıstırıp 3 kişi para isteyen tipler

Merhaba bilemdiğimden soruyorum bu gün başıma geldi 3 tip gelip bizi kıstırıp para istedi bir şeyleri yoktu. Cüzdan falan açtırdılar. Anın şokuyla bir şey yapamadık ama aynı durumda dövseydik ceza yer miydik. Demek istediğim tabii ki dövüşten sakınılmalı ama yasal olarak kendimi o durumda savunma...
  6. S

Parfüm önerisi .erkek

Hocam denedim karasız kaldım
  7. S

Parfüm önerisi .erkek

Kardeş denedim zaten ama çok kararsız kaldım hani hepsi güzel gidip de hepsini alabilecek halim yok ki
  8. S

Parfüm önerisi .erkek

Merhaba bağzı parfümler arasında kaldım .18 yaşındayım bir türlü karar veremedim tavsiyesi olan var mıdır. Regalien white gold Jean paul le male le parfum Eros flame Valentino uomo born in roma Parfums de marley layton Parfume de marley pegasus Initio side effect
  9. S

700bin civarı araba önerisi.

volvo limitörlü değil mi? daha spor bir şey düşünüyoruz bmw nin tarzını baya beğeniyorum fakat 2016-2017 civarında düşük kmli 5 ve 4 veya 3 bulmak biraz zor. mercedes için ise c200d nasıl sizce?
  10. S

spor olması güzel olur 2,4 fark etmez. gündelik kullanım, cabrio modeline göre değişir
  11. S

sedan tercihimdir 1649449860 dostum daha önce araba almadık şimdi de tam karar veremiyoruz
  12. S

mükemmel bir platform cidden
  13. S

2. veya sıfır olabilir
  14. S

Logitech vs Thrustmaster Direksiyon hangisi?

peki ben 2.el tm mi yoksa sıfır g29 mu tercih etmeliyim daha çok rally oynayacağım dirt2.0 ve wrc10 gibi
  15. S

Logitech vs Thrustmaster Direksiyon hangisi?

Merhaba ben araba oyunu oynamayı seviyorum öyle çok fazla oynadığım söylenemez fakat tek oynadığım forza, asetto corsa , dirt rally2.0 ,f1 tarzı oyunları seviyorum ve bir direksiyon seti almayı düşünüyorum fakat g29 ve shifter mi yoksa Thrustmaster bir direksiyon ve logitech shifter önerirsiniz...
  16. S

Orijinal Marka Ürün "off white" İstanbul

Merhaba İstanbulda beymen tarzı yerlerin 1/4 ü fiyatına orijinal ürünler satan yerler nereler mesela off white moncler gibi kıyafetleri satan fakat replika değil.
  17. S

Monitörüm Alienware 240hz oyun açarken sinyal alamayıp kapanıyor

Monitörüm Alienware 240hz çift monitör kullanıyorum diğeri 60hz ve NBA2k21 açarken veya diğer bazğı oyunları monitör DP sinyali alınamıyor diyip kapanıyor tabi oyun da kapanıyor ve 2. monitörüm de donuyor .Bir süre sonra düzeliyor ama oyun kapanıyor yardımcı olabilecek var mı?
  18. S

Alienware 24.5" AW2521HF Monitör nasıl ?

Beyler Alienware 24.5" AW2521HF 240Hz 1ms 2xHDMI DP FHD IPS Freesync Premium ve G-sync Gaming Monitör almak istiyorum bazı oyunlarda 240 sabit alamıyorum ama 144hzye sabitleyebilirim .
  19. S

240hz monitör almak istiyorum ama bazen fpsm 190 a düşüyor bir sorun oluşur mu?

240hz monitör almak istiyorum ama bazen fpsm 190 a düşüyor bir sorun oluşur mu? genelde valorant oynuyorum csde rahat 240fps alıyorum rtx2060 var ama hep 240fps alamıyorum 190 fps
Top Bottom