Neler Yeni

700bin civarı araba önerisi.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Uğur
kızma dostum sadece makara yapıldı . Biraz düşününce de 700 bin önerisi pc forumunda normal değil mi ?

bir kere ne beklendiğini yazmamışsın ? binek mi Suv mu ? beklentin nedir ona göre öneri yapabilirim.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
mükemmel bir platform cidden
Dostum alınma ama ne kadar karma bir forum olsa da çoğunlukla bilgisayar, telefon vb. gibi teknolojik ürünlerin sorunları veya alacak kişilere önerilerin verildiği bir forumda birisi çıkıp 700 bin tl bütçe verip araba önerisi isteyince inanasımız gelmiyor. Ama ciddi bir istek ise @Denizgezen size seve seve yardımcı olur.

SpotnetMy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kızma dostum sadece makara yapıldı . Biraz düşününce de 700 bin önerisi pc forumunda normal değil mi ?

bir kere ne beklendiğini yazmamışsın ? binek mi Suv mu ? beklentin nedir ona göre öneri yapabiliris
sedan tercihimdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum alınma ama ne kadar karma bir forum olsa da çoğunlukla bilgisayar, telefon vb. gibi teknolojik ürünlerin sorunları veya alacak kişilere önerilerin verildiği bir forumda birisi çıkıp 700 bin TL bütçe verip araba önerisi isteyince inanasımız gelmiyor. Ama ciddi bir istek ise @Denizgezen size seve seve yardımcı olur.
dostum daha önce araba almadık şimdi de tam karar veremiyoruz

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mehmet Ali
citroen c5 aircross , Peugeot 3008 , passat , cla verilebilecek çok öneri var ,
Önemli olan arabanın kullanım amacı ne ?, sedan mı hatchback mi ya da suv mi olsun , 2 kapı mı olsun 4 kapımı cabrio mu sorulacak çok fazla soru var önce ihtiyaç ve tercihler belirlenmeli.

SpotnetMy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
citroen c5 aircross , Peugeot 3008 , passat , cla verilebilecek çok öneri var ,
Önemli olan arabanın kullanım amacı ne ?, sedan mı hatchback mi ya da suv mi olsun , 2 kapı mı olsun 4 kapımı cabrio mu sorulacak çok fazla soru var önce ihtiyaç ve tercihler belirlenmeli.
spor olması güzel olur 2,4 fark etmez. gündelik kullanım, cabrio modeline göre değişir

sezarillo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Cenker Cantürk
Mercedes ve Audi dışına çıkmamak kaidesi ile güzel temiz bir ikinci el sedan bakabilirsin.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sedan aile aracı örneklerinden birisi. Gerek duruşu gerek tasarımıyla gayet mantıklı , Daha uygunları illa ki vardır örnek atıyorum.
Bir ikinci sedan araç örneği. Çoğu noktasıyla çok beğendiğim bir araçtır gayet dolu
Coupe olarak veya cabrio olarak ( muhtemelen bütçeyi aşar) E250 veya 4 serisi önerebilirim. Model olarak mercedes çok daha geri kalacaktır bu yüzden 4 serisi daha baskın gelebilir.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,590
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

SpotnetMy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Yüce
Sedan aile aracı örneklerinden birisi. Gerek duruşu gerek tasarımıyla gayet mantıklı , Daha uygunları illa ki vardır örnek atıyorum.
Bir ikinci sedan araç örneği. Çoğu noktasıyla çok beğendiğim bir araçtır gayet dolu
Coupe olarak veya cabrio olarak ( muhtemelen bütçeyi aşar) E250 veya 4 serisi önerebilirim. Model olarak mercedes çok daha geri kalacaktır bu yüzden 4 serisi daha baskın gelebilir.
volvo limitörlü değil mi? daha spor bir şey düşünüyoruz bmw nin tarzını baya beğeniyorum fakat 2016-2017 civarında düşük kmli 5 ve 4 veya 3 bulmak biraz zor. mercedes için ise c200d nasıl sizce?

Top Bottom