Arama sonuçları: *

1. S

2020 1050Tİ MSI GAMİNG KUTULU MODELİ ALIRNIR MI

AMD fanboyluğu yapmayın diyorsun söylediklerim gerçek 1050Tİ kadar çöp bir ekran kartı yok kaç yıllık ekran kartını alıyorsun o fiyata daha iyileri var
  2. S

eskileri bırakmak lazım Şuandan konuşmak lazım
  3. S

alınmaz 1050Ti gördüğüm en berbat ekran kartlarından biri o fiyata daha iyilerin, bulursun
  4. S

Yardım Max 3800tl Kamerası Ve İşlemcisi En İyi Telefonlar

Hayır Değil eline telefonu aldığın zaman her şeyi hissediyorsun kaliteyi hissediyorsun. daha a5 2016 gorilla glass 4 var iken samsun m51 de gorilla glass 3 var
  5. S

Ermenistan Azerbeycan Bakü Şehrini Bombaladı

Köpek Ermenistan Boşuna demiyoruz Elimden gelse orduya katılmak isterdim
  6. S

Steam hesabım çalındı ne yapacağımı bilmiyorum ACİL

Steame Ticket at %70 kabul olur yani geri alırsın hesabını
  7. S

Hangi klavyeyi almalıyım

nasıl yani beyaz switch mekanik olmuyormu
  8. S

Beyler windows'um kendi kendine

geçen bir anti virüs uygulaması indirdi ADW diye bilgisayardan 1 saat kaldıramadım sence güvenmelimiyim erişimimi kısıtlıyor
  9. S

yok crack indirmedim önceden torrent kullanıyordum fakat yükledikten sonra siliyorum sürekli
  10. S

Beyler Windowsum kendi kendine arada sırada CMD açıp duruyor ve işlem başarılı yazıyor sizce ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim.
  11. S

OYUN HEASAPLARINI NERDE SATABİLİRİM

bende de baya hesap var bende satmak istiyorum ama platform yok. #rez 1602411321 rusların yaptığı sitelere asla güvenme
  12. S

Hangi klavyeyi almalıyım

aynen baktımda şu everest kb-r8 gibi ucuz mekanik olsa güzel olurdu ondanda 3 renk var çok az
  13. S

Hangi klavyeyi almalıyım

Tesekkur ederim
  14. S

Hangi klavyeyi almalıyım

Bana güzel böyle mekanik gibi ses cikaran bi klavye lazim gorunusude guzel olsun ama 150 tlyi gecmesin
  15. S

Hangi klavyeyi almalıyım

150Tl
  16. S

Hangi klavyeyi almalıyım

Beyler Rampage Titan k9 ve Rampage Kb-r8 arasında kaldım fakat Kbr8 beyaz switch titanda göremedim hangisini almaliyim?
  17. S

spotify pc uygulaması bozuk çalışıyor

bende o sorunyokta açılışta ara sıra sıkıntı oluyor açılışta siyah ekran veriyor
  18. S

aileme türk telekom nasıl aldırmam

Paketleri göster dostum otomatikmen almazlar zaten
  19. S

Öneri PC ler için oyun önerisi

Counter-Strike: Global Offensive Unturned Euro Truck Simulator 2 Dead by Daylight Friday the 13th: The Game PAYDAY 2 Garry's Mod Left 4 Dead 2 Grand Theft Auto IV: The Complete Edition The Forest Strike.is: The Game Deceit Tomb Raider Among Us Worm.is: The Game Border...
  20. S

Bu güç kablosu alınır mı?

akım korumalı al en kalitesini al 15 yıl dayanır
Top Bottom