Neler Yeni

Beyler windows'um kendi kendine

sansars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Sansarsalvooo
Beyler Windowsum kendi kendine arada sırada CMD açıp duruyor ve işlem başarılı yazıyor sizce ne olabilir?
Nasıl düzeltebilirim.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Beyler Windowsum kendi kendine arada sırada CMD açıp duruyor ve işlem başarılı yazıyor sizce ne olabilir?
Nasıl düzeltebilirim.
Crack mi indirdin ? windowsu vetya torrent kullanıyormusun

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
yok crack indirmedim önceden torrent kullanıyordum fakat yükledikten sonra siliyorum sürekli
Dostum crack le uğraşmayın kurun deneme sürümünü keyfinize bakın torent miş crack miş bırakın ya gerek yok

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
yok crack indirmedim önceden torrent kullanıyordum fakat yükledikten sonra siliyorum sürekli
Virüs taraması yaptır ozaman güzel bir trojan yemiş gibi duruyorsun Malwarebytes ve adwcleaner indir pc yi güvenli modda çalıştır tarama yaptır ondan sonra o torrent den indirdiğin oyun veya uygulamayı sil pc den

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Nasıl düzeltebilirim.
Logunu benimle paylaş.

sansars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Sansarsalvooo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Virüs taraması yaptır ozaman güzel bir trojan yemiş gibi duruyorsun Malwarebytes ve adwcleaner indir PC yi güvenli modda çalıştır tarama yaptır ondan sonra o torrent den indirdiğin oyun veya uygulamayı sil PC den
geçen bir anti virüs uygulaması indirdi ADW diye bilgisayardan 1 saat kaldıramadım sence güvenmelimiyim erişimimi kısıtlıyor

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
geçen bir anti virüs uygulaması indirdi ADW diye bilgisayardan 1 saat kaldıramadım sence güvenmelimiyim erişimimi kısıtlıyor
Adwcleaner indirebilirsin senden izinde istemez kurulumda istemez

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
AdwCleaner ile tarama yaptıktan sonra Hijackthis logunu benle paylaş konuda anlattığım gibi.

Top Bottom