Arama sonuçları: *

1. B

ayın ürünü etkinliğinde yayınlanan steelseries apex pro klavye indirime girmedi

@Abdullah Hacıgül düzeldi abi gördüğüm gibi hemen aldım çok teşekkürler tekrardan tüm forumdaki arkadaşlara ve özellikle sana abi tam 3 aydır aklımda bu klavye annemde bekle dedi belki indirim yapan adam varya o yapar demişti ciddende şansına yaptın abi ne desem az çok teşekkürler @Kadir_1987...
  2. B

çok teşekkürler abi ilgilendiğin için
  3. B

@Abdullah Hacıgül abi şu konuda bi bilgilendirirmisin lütfen teşekkürler
  4. B

iletmeye çalıştımda nereden ulaşabilirim instadan yazdım yorum attım da forumada ekledim daha nerden ulaşabilirim bilmiyorum 1653843902 yine indirimleri takip ederim gözümden kaçmış ben o indirimi görmemiştim sağol ama bu hala bir uyuşmazlık olduğunu gidermiyor umarım görür düzeltir veya hata...
  5. B

video içinde ürünün 1999 tl olarak indirime gireceği söylendi bende hevesle beklemeye başladım çünkü ürün almak istediğim bir üründü kartımı hazırladım bekliyorum indirim saati geldi apex pro 2400 tl bandında yanı 400 tl azımsanmayacak bir miktar videoda söylenenle birlikte bir heves oturdum...
  6. B

R5 2600 3.4ghz ile R3 3100 3.6ghz arasında kaldım sisteme göre hangisi uygundur acaba?

Yauınları obs üzerinden bağlayıp yaptığın için bütün platformlarda bir miktar uğraşman gerekiyor yayın anahtarı falan ama twitch arayüz kolaylığından benim önerimdir 1602146746 2600 da karar kıldım çünkü bilgisayarı render bakımındanda kullanıcağımdan söyledikleriniz mantıklı geldi teşekkürler
  7. B

Render işlemciye mi bağlıdır, ekran kartına mı?

Yayındada işlemci etkili özellikle büyük yayıncılar sadece obs açtıkları bilgisayarlarda ekran kartı takma gereği bile görmüyorlar işlemci önemli yayın ve render için
  8. B

Render işlemciye mi bağlıdır, ekran kartına mı?

İşlemci daha çok etkili benim bildiğim kadarıyla işlemcideki core ve thread oranları etkiliyor
  9. B

R5 2600 3.4ghz ile R3 3100 3.6ghz arasında kaldım sisteme göre hangisi uygundur acaba?

Ama dediğim gibi yayın ve editde düşündüğümden işleme hızıda önemli core thread oranı benim kafamı karıştıran olmuştu teşekkürler
  10. B

Asus prime b450 var yani anakart bana hediye geldi ama daha iyi gibi 4400 mhz şansıma amcam verdi yinede tavsiye için teşekürler
  11. B

Sağol 1602145897 Yayına başlamayıda planlıyordum o yüzden arada kalmıştım teşekkürler
  12. B

Kendime orta bütçeli bir sistem kurmak istiyordum anakart b450m-k ekran kartına ise rx5600xt almayı planladım ama işlemci konusunda arada kaldım r5 2600 deki core ve threat sayısı fazla olduğundan işleme konusunda hızlı ama testlerde r3 3100'ün daha iyi fps performansı olduğunu gördüm belki...
Top Bottom