Neler Yeni

ayın ürünü etkinliğinde yayınlanan steelseries apex pro klavye indirime girmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan küçük
video içinde ürünün 1999 tl olarak indirime gireceği söylendi bende hevesle beklemeye başladım çünkü ürün almak istediğim bir üründü kartımı hazırladım bekliyorum indirim saati geldi apex pro 2400 tl bandında yanı 400 tl azımsanmayacak bir miktar videoda söylenenle birlikte bir heves oturdum hevesim kursağımda kaldı bir yanlışlık yapıldıysa lütfen düzeltilebilirmi veya videoda yanlış söylendiyse en azından yanlış söylenmiş normal fiyatı bu gibisinden bir açıklama yapabilirseniz sevinirim herhangi bir da forum admini görürde iletirse sevinirim elimde ss de var bu fiyat farkını göstermesi açısından ama dosya olarakda ekleyemiyorum

yani diğer herhangi bir siteden fiyat farkı yok şuan ekleyemediğim dosya ise bu, isimsiz bir siteden taksitli seçenekleriyle fiyatı ve itopyadan indirimli fiyatıyla 12 ye bölünmüş halı indirim 50 tlyse alırız bi döner ayran

pardon onuda taksite bölmeden seçmişim yanlışlıkla 12 aya bölünce faiziyle birlikte 2665 tl ediyor diğer sitede ise görüldüğü gibi 2698 yani 32 tl bir fark indirim değildir ki şu düşünülebilir şu devirde peşin almak imkansız gibi bir şey ki peşin fiyatta bile 50 tl fark var

Ekler

• da forum.jpg
    da forum.jpg
    45.6 KB · Hit: 58
Son düzenleme:

Kadir_1987

80+ Silver
video içinde ürünün 1999 TL olarak indirime gireceği söylendi bende hevesle beklemeye başladım çünkü ürün almak istediğim bir üründü kartımı hazırladım bekliyorum indirim saati geldi apex pro 2400 TL bandında yanı 400 TL azımsanmayacak bir miktar videoda söylenenle birlikte bir heves oturdum hevesim kursağımda kaldı bir yanlışlık yapıldıysa lütfen düzeltilebilirmi veya videoda yanlış söylendiyse en azından yanlış söylenmiş normal fiyatı bu gibisinden bir açıklama yapabilirseniz sevinirim herhangi bir da forum admini görürde iletirse sevinirim elimde ss de var bu fiyat farkını göstermesi açısından ama dosya olarakda ekleyemiyorum yani diğer herhangi bir siteden fiyat farkı yok şuan
ekleyemediğim dosya ise bu isimsiz bir siteden taksitli seçenekleriyle fiyatı ve itopyadan indirimli fiyatıyla 12 ye bölünmüş halı indirim 50 tlyse alırız bi döner ayran
pardon onuda taksite bölmeden seçmişim yanlışlıkla 12 aya bölünce faiziyle birlikte 2665 TL ediyor diğer sitede ise görüldüğü gibi 2698 yani 32 TL bir fark indirim değildir ki şu düşünülebilir şu devirde peşin almak imkansız gibi bir şey ki peşin fiyatta bile 50 TL fark var
Abdullah abine söyle yardım etsin sana.

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Emre
Benimde dikkatimi çekti doğru diyon
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada o klavye cuma incehesapta 2000di uzulmene gerek yok düşüyor arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abdullah abine söyle yardım etsin sana.
iletmeye çalıştımda nereden ulaşabilirim instadan yazdım yorum attım da forumada ekledim daha nerden ulaşabilirim bilmiyorum

Benimde dikkatimi çekti doğru diyon

Bu arada o klavye cuma incehesapta 2000di uzulmene gerek yok düşüyor arada
yine indirimleri takip ederim gözümden kaçmış ben o indirimi görmemiştim sağol ama bu hala bir uyuşmazlık olduğunu gidermiyor umarım görür düzeltir veya hata olup olmadığını bildirir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Abdullah Hacıgül düzeldi abi gördüğüm gibi hemen aldım çok teşekkürler tekrardan tüm forumdaki arkadaşlara ve özellikle sana abi tam 3 aydır aklımda bu klavye annemde bekle dedi belki indirim yapan adam varya o yapar demişti ciddende şansına yaptın abi ne desem az çok teşekkürler

@Kadir_1987 sanada teşekkürler kardeşim tekrardan​

Ekler

• alışveriş.jpg
    alışveriş.jpg
    48.9 KB · Hit: 30

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
@Abdullah Hacıgül düzeldi abi gördüğüm gibi hemen aldım çok teşekkürler tekrardan tüm forumdaki arkadaşlara ve özellikle sana abi tam 3 aydır aklımda bu klavye annemde bekle dedi belki indirim yapan adam varya o yapar demişti ciddende şansına yaptın abi ne desem az çok teşekkürler

@Kadir_1987 sanada teşekkürler kardeşim tekrardan​

Güle güle kullan kardeşim 🌷

Top Bottom