Arama sonuçları: *

1. Kebabeautiful

3000 tl fp telefon önerisi

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-9s-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000TC9HA?magaza=Timmy&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.72.5 1604937823...
  2. Kebabeautiful

Superonline kullananlarda internet kopması çok oluyormu ?

Bende de oluyordu , modemi değiştirdiler ücretsiz. Eski modemimin serisinde sıkıntı olduğunu söylediler. Şuan gayet iyi
  3. Kebabeautiful

Laptop Klavyesi Nasıl Temizlenir?

Ben tuşların arasını kürdanla temizliyorum :D
  4. Kebabeautiful

Öneri 3000 tl telefon önerisi

3k'nın üstüne çıkabiliyorsan tabi ki pro
  5. Kebabeautiful

Öneri 3000 tl telefon önerisi

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-9s-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000TC9H7?wt_gl=cpc.6804.dsa.elk.telefon-android-telefonlar&gclid=CjwKCAjwiaX8BRBZEiwAQQxGx9N7E0ytonQhNTlbBCFQ5DGaD1dbIySmwvqT8-_L7Fm5IeaqR790fRoCEokQAvD_BwE Kullanıcısıyım. Pubg , Black Desert Online...
  6. Kebabeautiful

Berat albayrak'ın açıklamaları

Teknoloji çağında olduğumuza göre bunun bizi etkilemesi gerekmez mi ?
  7. Kebabeautiful

Berat albayrak'ın açıklamaları

Dolarla mı maaş alıyorsun diyen bir ekonomi bakanının dolarla mücadele edeceğini sanıyorum
  8. Kebabeautiful

Format bilen biri lütfen yardım etsin

secure boot'u disable yapıp tekrar deneyin
  9. Kebabeautiful

Görev Yönetecisi Açıldığında CPU %100

Sanırım normal bir durum , ben de görev yöneticisine ilk girdiğimde -sistem kesintileri %100 cpu kullanımı oluyor
  10. Kebabeautiful

3500x vs 3600 vs 10400f

1-2 fps intel daha iyi bile diyebiliriz
  11. Kebabeautiful

Yardım 15 Download 1 Upload nasıl

Yayın yapmayı düşünüyorsanız upload hızı yetersiz
  12. Kebabeautiful

3500x vs 3600 vs 10400f

Anakart/cpu/gpu aynı alacağın değerler oyunlarda
  13. Kebabeautiful

Yatırım Önerileri...

Biraz daha takip etmekte fayda var gibi 1602246578 Aslında tek sebep kendimi oyunlara kaptırmam , dediğim gibi oyunda tüm itemleri satıp oyunu sildim ve kendime hedef koydum. Bu sene oyun yok çalışıp atanmak lazım artık :)
  14. Kebabeautiful

Yatırım Önerileri...

İngilizce öğretmenliği mezunuyum
  15. Kebabeautiful

Yatırım Önerileri...

Çevirip cash olarak elimde tutayım değil mi herhangi bir yere yatırayım mı yoksa ?
  16. Kebabeautiful

Yatırım Önerileri...

Şuan ki dış politika ve ülkelerle ilişki düşünüldüğünde dolar/avro düşmesi çok zor görünüyor , o yüzden şansımı deneyeceğim. Ülkemiz için kötü bir durum tabi ki ama napalım para tl şeklinde durdukça zarara gireceğimi anladım.
  17. Kebabeautiful

Yatırım Önerileri...

Para elime geçtiğinde dolar 7.50 civarındaydı , daha önce düşünmediğim için şuan pişmanım. 1602246050 Maalesef hiç anlamıyorum.
Top Bottom