Neler Yeni

Monitör Önerilerinizi bekliyorum

Xelushy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Tuna akbulut
Merhaba arkadaşlar bütçem 5 bin lira ile 8 bin lira arasında çok önerebileceğiniz bir monitör olursa 9k ya kadar çıkabilirim ben şu monitörler arasında kaldım. Sizce hangisi alınır?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Necati
Merhaba arkadaşlar bütçem 5 bin lira ile 8 bin lira arasında çok önerebileceğiniz bir monitör olursa 9k ya kadar çıkabilirim ben şu monitörler arasında kaldım. Sizce hangisi alınır?

Baştaki msi'i alın hocam 0.5 ms gtg çok iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Gökay

Asus olani aldim 3 gun once. Cok memnunum. Tum testleri yaptim. Tek eksi yonu 165 hzde kullanman daha iyi olur , 180 hz sikinti cikarabiliyor

Xelushy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Tuna akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Necati
sağ olun hocam dikkate alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de en sonunda onu alıcam gibi geliyor hocam
Asusta güzel ama onun yerine dell g2422hs alınır , bana kalırsa almışken 2k 180hz 0.5 ms gtg olan msi'i alın ve ayrıca hangi tür oyunlar oynayacaksınız veya hangi amaç için kullanacaksınız?

Xelushy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Tuna akbulut
Asusta güzel ama onun yerine dell g2422hs alınır , bana kalırsa almışken 2k 180hz 0.5 ms gtg olan msi'i alın ve ayrıca hangi tür oyunlar oynayacaksınız veya hangi amaç için kullanacaksınız?
hocam bende 75hz 4 ms monitör var para vermişken de değen bir şey almak istiyorum. Dizi film izlemeyi de seviyorum hem görüntü kalitesi iyi olsun hem de oyunlarda performans versin istiyorum. Valorant the witcher gibi oyunlar oynuyorum. Bide ben de msi radeon rx570 8gb versiyonu var bu ekran kartı 2k destekliyor demi bir sıkıntı olmaz?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Necati
hocam bende 75hz 4 ms monitör var para vermişken de değen bir şey almak istiyorum. Dizi film izlemeyi de seviyorum hem görüntü kalitesi iyi olsun hem de oyunlarda performans versin istiyorum. Valorant the witcher gibi oyunlar oynuyorum. Bide ben de msi radeon rx570 8gb versiyonu var bu ekran kartı 2k destekliyor demi bir sıkıntı olmaz?
Hocam evet destekler tabii ki fakat rx570 için 2k monitör pek uygun olmaz gibi 1080p daha ideal ancak ileride yükseltmeyi düşünüyor musunuz pc yada ekran kartını?

Xelushy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Tuna akbulut
Hocam evet destekler tabii ki fakat rx570 için 2k monitör pek uygun olmaz gibi 1080p daha ideal ancak ileride yükseltmeyi düşünüyor musunuz pc yada ekran kartını?
aoc olan modeli alıcam hocam son kararım olarak alınır demi

RandyRozz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Cemal
son attığınız monitörü tavsiye ederim.

Top Bottom