Arama sonuçları: *

• Users: ardator
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

zotac gtx 1050 2 gb 600 TL yazıyor ilanda pazarlık vardır belki, alınır mı

zotac gtx 1050 2 gb 600 TL yazıyor ilanda pazarlık vardır belki, alınır mı
  2. A

Çözüldü✓ ASUS GeForce GT1030 2GB OC GDDR5 450tl ye alınır mı

kart temiz görünüyor bu paraya alınır mı elimdeki pc de i5 3330 3ghz işlemcim var ve 8 gb ram erkan kartım r7 240 psu 350w
  3. A

Çözüldü✓ Asus Rog Strix Rx 460 OC 4Gb Ekran Kartı 800tl ye alınır mı

arkadaşlar ikinci el fiyatı yüksek mi iyi mi alınır mı elimdeki pc de i5 3330 3ghz işlemcim var ve 8 gb ram erkan kartım r7 240 psu 350w
  4. A

Öneri GAMİNG GECESİ GT1030 ALINIR MI 600TL

merhaba arkadaşlar elimdeki pc de i5 3330 3ghz işlemcim var ve 8 gb ram erkan kartım r7 240 ben ekran kartımı yükseltmek istiyorum psu sanırım 350w
  5. A

Çözüldü✓ Ses çalışmıyor, yeniden başlatmadan düzelmiyor

böyle bir sorunum var pc yi sıfırlayınca düzeliyor başka bir çözümü yokmudur
  6. A

DJ LİK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYENLER GELEBİLİR

ARKDAŞLAR DJ VE PRODÜKTÖRLERİN OLDUĞU BİR DC SUNUCUSU KURDUK KENDİ ARAMIZDA BİR TANE 13 YILLIK DJ ABİMİZ VAR BİZE BİLGİLER VERİYORDU YOTUBE YAYINLARINDA EĞER REKLAM VS YE GİRMİYORSA DC LİNKİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM HERHANGİ BİR KAR AMACI GÜTMÜYORUZ SADECE YARDIMLAŞMA AMAÇLI EĞER SORUN DEĞİLSE...
  7. A

pc 3.5 mm desteklemiyor 3.5 mm yi hem kulaklık ve mikrofon olarak ikiye ayıran bir dönüştürücü varmı

pc 3.5 mm desteklemiyor 3.5 mm yi kulaklık ve mikrofon olarak ikiye ayıran bir dönüştürücü var mı varsa link atarsanız sevinirim
  8. A

Bim steelseries mouse

Arkadaşlar Elimde Ortalama 125 TL ye satılan rampage mouse var kapalı kutu eğer satabilirsem satıp BİM’e gelecek 220₺ lik steelseires mouse u almak mantıklı mı Yoksa, ne gerek var kardeşim elindeki de iş yapar mı diyorsunuz
  9. A

youtube video kasması

arkadaşlar youtube da video kasıyor anormal bir şekilde daha düne kadar hiç bir şey yoktu 60 fps seçeneği de görünmüyor biraz gezdim forumlarda ama bilgisayarı temizle eski ise kasabilir vs yazıyordu bilgisayarı youtube vs için kullanıyorum tek bir program dahi yok ve 16 gb ram var youtube ram...
  10. A

HP OMEN 100 MOUSEPAD

MERHABA ARAKDAŞLAR BU MOUSEPAD ALINIR MI DÜŞÜK DPİ KULLANDIĞIM İÇİN SMALL KULLANAMIYORUM VE KALİTELİ BİR ŞEYE İHTİYACIM VAR BİRAZ BİLGİSİ OLAN VAR MI
  11. A

Bilgisayar Windows ekranında kalıyor

Arkadaşlar bugün olan bir olay bilgisayar Windows açılıma ekranında kalıyor elimde fazladan HDD var ama bilgisayardan almam gereken bazı önemli şeyler var bu sorund hdd den kaynaklı olduğu söyleniyor forumlarda, ne yapmalıyım
  12. A

tt altyapı yok diyor ama süperonline var diyor

arkadaşlar evime adsl internet bağlatacağım tt sitesinden altyapı sorgulama yaptım ama alt yapı görünmüyor ama superoline altyapı var diyor sizce bu işte bir şey varmıdır neden böyle olabilir
  13. A

i7 960K + GTX 770 kasa elimdeki ortalama 3000tl değerindeki laptop ile takas edilir mi

laptopum msi gx703be ekran kartsız ---------------------------------------------- takas etmek istediğim pc özellikleri ve linki i7 960k Gigabyte windforce nvidia gtx 770 4gb 16gb ram Asus Rog Rampage 3 gene x58 240 gb ssd 560mb/530mb 1tb hdd Zalman kule işlemci fanı Cooler master 850w modüler...
  14. A

elimdeki i5 3330 sistem için hangi ekran kartını almalıyım?

merhaba arkadaşlar elimdeki pc de i5 3330 3ghz işlemcim var ve 8 gb ram erkan kartım r7 240 ben ekran kartımı yükseltmek istiyorum darboğaz vs yapmayacak en mantıklı ekran kartı nedir (orta bütçeli)
  15. A

evkur toplama pc alınır mı

arkadaşlar bu sistem sizce nasıl akakçe den toplayınca 7000tl burada 1000 TL farkla taksitli sizce değer mi (1000 TL fark vermeye razıyım sistemi değerlendirirseniz sevinirim) https://www.evkur.com.tr/darkflash-phantom-ryzen5-3500x-348gb480-gb-ssd8-gb-rx580fdosgaming-pc
Top Bottom