Arama sonuçları: *

• Users: Muti
  • Order by date
  1. Muti

30-40 k laptop önerisi

Selam arkadaşlar üniversite ve günlük hayat oyun vesaire işler için bilgisayar arıyoruz ne önerirsiniz üniversitede mühendislik gibi ağır uygulamalar kullanılmayacak 30 35 40k şeklinde önerirseniz çok seviniriz teşekkürler şimdiden
  2. Muti

Gamenote h2016d alınır mı?

kullanıyorum hala hocam
  3. Muti

7000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi televizyon

Tamamdır teşekkürler var mıdır bi önerin
  4. Muti

7000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi televizyon

https://www.evkur.com.tr/onvo-ov50f900-127-cm-frameless-4k-uhd-google-tv-smart-bluetooth-dahili-uydu-alicili-1000-hz-akilli-kumandali-led-tv-3-yil-21-uretici-garantili Kuzenim bunu bulmuş ama size de bir sorayım dedim var mıdır daha iyisi
  5. Muti

iPhone'da YouTube'dan video indirme uygulaması var mı?

değişik şaka gibi androidde 26 iosta 33 TL geçen hesaba fazla kitlenince fark ettim:D
  6. Muti

Forza Horizon 4ü desteklenmeyen direksiyon ile oynamak?

hocam ben bulamadım bi yolunu ya ets oynuyorum en keyifli onunla oluyordu
  7. Muti

yurtdışından laptop getireceğim (Gigabyte) Garantisi hakkında

Viyana'dan GIGABYTE Gaming Notebook AORUS 15P XD-73 getireceğim herhangi bir teknik sorunda sizce garantisi Tr'de geçerli olur mu herhangi bir teknik sorunda ne yapmam gerekir.Ve ayrıca yurtdışından laptop getirmek ne kadar mantıklı olur.Ayrıca gümrükten nasıl geçirebiliriz. ...
  8. Muti

Kitapseç güvenilir mi?

Kitap piyasası ile ilgilenmediğim için bilmiyorum güvenilir midir. Kırtasiyede 300 tllik kitap sitede 125tl. Güvenilir midir daha önce alışveriş yapan oldu mu?
  9. Muti

❌İndirim Bitti! YENİ KOD GELDİ !! YEMEKSEPETI 40 TL ALT LİMİTSİZ

kodun süresi bitti mi arkadaşlar?
  10. Muti

1 ayda en hızlı 10 kilo nasıl verebilirim?

Çok kilolu olsan 10 kilo vermek kolay haftada 2.5 kilo ama 81 kilo olunca daha zor yani kilo vermek. Sadece karın bölgemdeki yağlar gitsin diye bi şey de yok bu arada. Benim önerim spor salonuna aylık yazıl hem ağırlık kaldırıp hem de kardiyonu yap ama yapacağın kardiyo 10 dakika olmasın yani...
  11. Muti

4kya telefon önerisi

Fiyat olarak bu kadar çıkılamazmış da kuzenim oppo a16yı beğenmiş 4100 falanmış sanırım normalde 2 günlüğüne 3600 olarak kalacakmış fiyatı alınır mı? 1653753544 @DA_mødları_çok_iyi @Kartal34
  12. Muti

4kya telefon önerisi

@Furkan Karagülle @RevenKalr @şahin doğan dostlar var mıdır bi öneriniz vatandan olması lazımmış..
  13. Muti

4kya telefon önerisi

Fiba 10 taksit yaptığı için vatandan alınacak sanırım. Iş için kullanacağından dolayı program sürekli açık olacak ve yani şarjı uzun giden bi telefon öneriniz var mıdır dostlar? Bütçe 4000tl
  14. Muti

1000 TL'ye kulaklık ve mouse önerisi

Kulaklık yurtdışından sanırım. Alacak arkadaşımın yurtdışına yöneleceğini sanmıyorum
  15. Muti

1000 TL'ye kulaklık ve mouse önerisi

700 kulaklık 300 mouse gibi düşündüm aklımdan. En fp ürünler nelerdir?(Fps oyunları ve günlük işler için)
  16. Muti

İnceleme Viper Mini İnceleme ve Calibration Ayarları

Hiç farketmedim şimdiye kadar
  17. Muti

İnceleme Viper Mini İnceleme ve Calibration Ayarları

Ben de kullanıyorum aynı fareyi ama bende terleme yapmadı sorun seninle alakalı olabilir. Memnunum gayet güzel bir fare hafifliği ile mest oluyorum
  18. Muti

5 Ay'da Vücut Yapılır mı?

Sağlam spor yapıp sağlam da beslenebilirsen baya iyi olursun diye düşünüyorum sağlam beslenmesen bile ilk ayların olduğu için gelişirsin ama daha çok gelişmek için iyi beslenmelisin. Bence göze batar bi vücuda sahip olacaksın
  19. Muti

Zeus Nutrition Nitro Pure Whey Protein Tozu alınır mı?

@Deadlifter
  20. Muti

Zeus Nutrition Nitro Pure Whey Protein Tozu alınır mı?

beni de o kuşkuya düşürdü
Top Bottom