Arama sonuçları: *

1. M

Gskill ripjaws 3600 cl18 overclock yardım

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi elimde gskill ramler var taiphoon sonucu resimde mevcut çok araştırdım sahte b-die galiba bu ram a nasıl overclock yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  2. M

Oyun oynarken 1 saat sonra pc kapanıyor kasa fanları ve işlemci fanı çalışıyor

Acaba kapanma sorunu ssd den olabilirmi ssd yi iptal edip harddisk kullanmaya başladım 1 2 saattir hiç bir sorun yaşamadım sadece kafama takılan sorular egerki sorun Ssd ise neden bilgisayar kapanınca fanlar çalışıyor ve neden kapanırken mavi ekran hatası vermiyor
  3. M

Sıfır PSU aldım oda aynı güç yetmiyor desek 650w PSU 80 plus
  4. M

Program içerisinde mi yoksa masaustunde mi Alt+R yapacağım anlayamadım iki türlü de herhangi bir şey açılmadı.
  5. M

Wattman nedir tam bilmiyorum ama islemcinin aldığı voltaj dan mi bahsediyorsunuz benimde aklıma o geliyor. Nasıl anlaşılır peki
  6. M

Evet güncelleme yaptım şuan son sürüm bios güncellemesi pilini de çıkarıp taktım
  7. M

Merhaba 2 Hafta kadar önce parça parça bir sistem topladım B550m s2h Ryzen 3400G Xpg 2x8 3000 Mhz Ram Sharkoon Shp V2 650W 80 Bronz Lexar 120Gb Data SSd ve 1 Tb Harddisk Sİstem Kuruldugundan beri Ağır bir oyuna girdiğimde Ortalama 30 Fps Aldığım bir oyun. Yarım saat yada 1 saat sonra ekran...
  8. M

Sizce bu sistem için fiyat değermi

Selam arkadaşlar • CORE 2 DUO E8300 İŞLEMCİ • 3 GB RAM • ONBOARD EKRAN KARTI • 80 GB HDD • 19” LCD MONİTÖR • KLAVYE & MOUSE Anakart : ecs h61h2-m17 Fiyat 650 Tl Sadece kasa Amd phenom 4 çekirdekli işlemci 8gb ddr3 ram 320gb harddsik 400 whatt power supply 1gb 256 bit ekran kartı Msi am3...
  9. M

1000 Tl Bütçe ile sistem önerilerinizi bekliyorum

Tşk ederim izliyorum hemen
  10. M

Burda sadece fikir alıyorum komple sistem toplamaya çalışmıyorum yazının tamamını anlayarak okuduysan öncelik anakart ve yavas yavas parca düzmek ve son olarak çok madalya kazandın heralde madalya dağıtıyon
  11. M

Merak ettiğim şey b450m s2h anakarta işlemci olarak en düşük hangisini takabilirim hepsini desteklermi?
  12. M

Merhaba abilerim kardeşlerim 1000 Tl bütçem var sıfırdan kasa düzmek istiyorum aklımdaki b450m s2h alıp eğer destekliyorsa şuan için Core quad işlemci veya 1 ay idare edecek eski işlemcilerden takıp üzerine 8 gb ram tek slot gibi bir şey takmak istiyorum ssd ve güç kaynağını da anakarttan...
Top Bottom