Neler Yeni

1000 Tl Bütçe ile sistem önerilerinizi bekliyorum

mersic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tolga
Merhaba abilerim kardeşlerim 1000 Tl bütçem var sıfırdan kasa düzmek istiyorum aklımdaki b450m s2h alıp eğer destekliyorsa şuan için Core quad işlemci veya 1 ay idare edecek eski işlemcilerden takıp üzerine 8 gb ram tek slot gibi bir şey takmak istiyorum ssd ve güç kaynağını da anakarttan artan parayla temin etmeyi düşünüyorum. Bu şekilde düşünmemin sebebi ise zamanla yavaş yavaş parçaları toparlayıp sistemi tamamlamak sizce böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İmkansız.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
2. El bile zor

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
Merhaba abilerim kardeşlerim 1000 TL bütçem var sıfırdan kasa düzmek istiyorum aklımdaki b450m s2h alıp eğer destekliyorsa şuan için Core quad işlemci veya 1 ay idare edecek eski işlemcilerden takıp üzerine 8 gb ram tek slot gibi bir şey takmak istiyorum ssd ve güç kaynağını da anakarttan artan parayla temin etmeyi düşünüyorum. Bu şekilde düşünmemin sebebi ise zamanla yavaş yavaş parçaları toparlayıp sistemi tamamlamak sizce böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
hocam 1000TL ile bir sistem elde etmek için 2.el satanlara bakabilirsiniz.

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
B450M-S2H senin dediğin işlemciyi desteklemez.AM4 destekliyor o anakart.Dediğin yapılamaz 2. el olsa bile, en kötü kasan ve işlemcin olursa, 2. el psu ve ssd alabilirsin, anakart'tan geri kalan 450TL ile.Dediğin anakart 550TL en ucuzu.Ama ekran kartıda gerekli tabi, çok zor 1000TL'ye.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Merhaba abilerim kardeşlerim 1000 TL bütçem var sıfırdan kasa düzmek istiyorum aklımdaki b450m s2h alıp eğer destekliyorsa şuan için Core quad işlemci veya 1 ay idare edecek eski işlemcilerden takıp üzerine 8 gb ram tek slot gibi bir şey takmak istiyorum ssd ve güç kaynağını da anakarttan artan parayla temin etmeyi düşünüyorum. Bu şekilde düşünmemin sebebi ise zamanla yavaş yavaş parçaları toparlayıp sistemi tamamlamak sizce böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
hocam bırak 2. eli 4. elde bile zor bulursun sistemi

mersic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merak ettiğim şey b450m s2h anakarta işlemci olarak en düşük hangisini takabilirim hepsini desteklermi?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
toplarsan beni ara sana madalya veririm
işin zor

mersic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
toplarsan beni ara sana madalya veririm
işin zor
Burda sadece fikir alıyorum komple sistem toplamaya çalışmıyorum yazının tamamını anlayarak okuduysan öncelik anakart ve yavas yavas parca düzmek ve son olarak çok madalya kazandın heralde madalya dağıtıyon

LvdR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Taha Yerlikaya
Fiyat şuan 1000tl olmuştur 500tl yazdığına bakma.

Top Bottom