Arama sonuçları: *

• Users: kaemre
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. kaemre

Yardım gamepower medusa mikrofon sorunu

arkadaslar gamepower medusa 7.1 kulakligimin mikrofonunda oyun oynarken cizirti sesi verme gibi bir sorun var. bu sorun pc bostayken olmuyor ornegin masaustundeyken ya da discorddayken ses tertemiz giderken herhangi bir oyun oynayinca mikrofondan cizirti sesi gitmeye basliyor (ses biraz yuksek)...
  2. kaemre

gamepower medusa mikrofon sorunu

arkadaslar gamepower medusa 7.1 kulakligimin mikrofonunda oyun oynarken cizirti sesi verme gibi bir sorun var. bu sorun pc bostayken olmuyor ornegin masaustundeyken ya da discorddayken ses tertemiz giderken herhangi bir oyun oynayinca mikrofondan cizirti sesi gitmeye basliyor (ses biraz yuksek)...
  3. kaemre

palit 1650 gp oc anakartimla uyumlu mudur

apu kullanan arkadasim pcsine 1650 alacak herseyi sectik ekran karti pc ile uyumlu mudur? pc: anakart: https://www.hepsiburada.com/gigabyte-a320m-s2h-amd-a320-3200mhz-oc-ddr4-socket-am4-pci-e-anakart-pm-HB00000AJUES islemci...
  4. kaemre

en fazla 50tlye mousepad önerisi

klavye ve mouse u kapsayacak geniş bir mousepad bakıyorum en fazla 50tl olacak şekilde. kenarları dikişli olursa iyi olabilir onun dışında kaymasın yeterli.
  5. kaemre

600tlye kulaklik onerisi

su an gamepower medusa kullaniyorum mikrofonu cok kotu oyun acinca ayni arkamda kopek hirliyormus gibi ses veriyor 600tlye kulaklik almayi dusunuyorum ve dusundugum markalar corsair logitech razer steelseries hyperx aklimda 2 tane kulaklik var bunlari alabilirim ama kotu yanlari varsa lutfen...
  6. kaemre

720p 30fps yayın için 3mbps upload yeterli mi

discordda 720p 30fpste yayin yaparken 3mbps upload yeterli mi? ve ayrica yayindayken oyunda pingimin çıkması gibi sorunlar yaşar mıyım?
  7. kaemre

Öneri 200-250 TL'ye mouse önerisi

3 yıldır kullandığım g300s vefat etti (tıklamaların yarısını algılamıyor) zamanında 80tlye almıştım rahmetliyi şuan 200tlyi geçmiş 200-250tlye en çok performans alacağım mouse önerilerini bekliyorum. not: genellikle lol, csgo, valorant, apex gibi oyunlar oynuyorum
  8. kaemre

200-250tlye mouse önerisi

3 yıldır kullandığım g300s vefat etti (tıklamaların yarısını algılamıyor) zamanında 80tlye almıştım rahmetliyi şuan 200tlyi geçmiş 200-250tlye en çok performans alacağım mouse önerilerini bekliyorum. not: genellikle lol, csgo, valorant, apex gibi oyunlar oynuyorum
  9. kaemre

Öneri 500tlye psu önerisi.

arkadaşlar 3 ay önce yaptım bir hata ailemin zoruyla vatandan 4500 TL'ye hazır sistem aldım aşırı pişmanım kasanın içinde 650w 80+ (güya) frisby psu var 3 aydır sorun çıkarmadı sadece biraz sesli çalışıyor herkes c4 dediği için elimde patlamadan değiştireyim dedim 500tl bütçem var (zorlasam 550)...
  10. kaemre

100tlye internet önerisi

türk telekom kullanıyoruz 12-15 mbps download ve 0.5-0.6 mbps upload alıyorum hiç menun değilim ayda 90tl veriyoruz taahhüt bitince yeni internete geçmeyi planlıyoruz önerisi olan var mı (maks ayda 100tl)
  11. kaemre

Öneri 200tl kulaklık önerisi

160-210tl fiyat aralığında alabileceğim en kaliteli kulaklığı önerebilir misiniz
  12. kaemre

psu önerisi verebilir misiniz?

en fazla 600 TL'ye en az 600 watt bir psu alacağım. öneriniz var mı?
  13. kaemre

Yardım Frisby PSU dan gelen cızırtı sesi

Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 1 ay önce aldığım sistemdeki 650w frisby psu dan cızırtı (coil whine deniyor herhalde) sesi gelmeye başladı. sizce ciddi bir sorun çıkarır mı? sistem: rx 570 / ryzen 3 3100 / 8gb 3000MHz ddr4 ram / 480gb ssd / asus prime a320m-f sistem linki...
Top Bottom