Arama sonuçları: *

1. Ö

Rtx 2060 super darboğaz yapar mı?

Benim ryzen 3 3100 bir işlemcim var ve eski rx470 ekran kartı kullanıyordum şimdi darboğazı düşünmeden rtx 2060 super aldım acaba darboğaz yaparmı?
  2. Ö

Donanım arşivi son video

Son videoda abdullah abi videonun herhangi bir yerindeki kod ile indirim alabilirsiniz dedi fakat kodu kullandığım zaman kod geçersiz hatası aldım acaba sebebini bilen var mı? Sistemin stoğu mevcut.
  3. Ö

Display port çıkışı olamyan ekran kartı tamir edilir mi?

Arkadaşlar daha öncede yazmıştım bunu benim ekran kartımın display port çıkışı yok tamir edilir mi edilirse pahalı olur mu
  4. Ö

DİSPLAY PORT ÇIKIŞIM YOK !

rx 470 1619601116 evet girişleri yok 1619601215 yüksek ihtimalle öyle yapmışlar zaten aldığım kişi cevap vermiyo sordum minig mi yapıldı diye ama mesajları gördü cevap vermedi bi dolandırıldık galiba
  5. Ö

DİSPLAY PORT ÇIKIŞIM YOK !

ARKADAŞLAR BEN EKRAN KARTIMI 2. EL ALDIM ALDIĞIM KİŞİ SORUNU YOK YAZMIŞTI AMA GELİNCE GÖRDÜMKİ DİSPLAY PORT VE HDMI ÇIKIŞLARI SÖKĞLMÜŞ KARTIN ADAM YAZDIM AMA CEVAP VERMEDİ MONÇTÖRÜM 144 hz AMA ÇIKIŞ OLMADIĞI İÇİN 60 hz KULLANIYORUM ACABA PORT TAKMA İŞLEMİ GİBİ BİR ŞEY VAR MI YADA FARKLI BİR...
  6. Ö

AMD RYZEN G WS RYZEN X

RYZEN G İŞLENCİLER İLE X YADA DİĞELERİ ARASINDAKİ FARK NEDİR BENİM SİSTEMİN B350M ANAKART RX 580 SİSTEME HANGİ İŞLEMCİLER GİDER DAR BOĞAZ YAPMAZ?
Top Bottom