Arama sonuçları: *

• Users: Dipar
  • Order by date
  1. D

Freesync açık halde geçmiş görüntü sorunu

Merhaba arkadaşlar freesync teknolojisi açık haldeyken karakterin parmaklarını hareket ettirdiği yerde olsun veya hızlı giderken arabaların arka tarafında olsun bir gölge kalıntısı oluşuyor bu freesync teknolojisini kapatınca gidiyor bu sorunun bir çözümü var mı bilgili birisi yardımcı olursa...
  2. D

Over current have been detected on your USB device hatası

Anakart da sıkıntı görünüyor şuan çün ki bios vs bile giremedim daha anakart ı iade edicem belki bilmediğim başka sıkıntı varsa site buraya da sorayım dedim
  3. D

Dediğiniz şeyleri denedim hatta belki kasa bile kısa devre yaptırıyodur diye söktüm uzay montaj yaptım yine vermeye devam etti 1603294809 Dediğiniz şeyleri denedim hatta belki kasa bile kısa devre yaptırıyodur diye söktüm uzay montaj yaptım ine vermeye devam etti
  4. D

Arkadaşlar bilgisayar bileşenlerini yeni aldım ama bağladıktan sonra Over current have been detected on your USB device system will shutdownafter 15 seconds to protect your mainboard hatası aldım ve gitmiyor hata ile alakalı videolar izledim hala devam ediyor bilgili kişiler yardım edebilirse...
Top Bottom