Neler Yeni

Over current have been detected on your USB device hatası

Dipar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Arkadaşlar bilgisayar bileşenlerini yeni aldım ama bağladıktan sonra Over current have been detected on your USB device system will shutdownafter 15 seconds to protect your mainboard hatası aldım ve gitmiyor hata ile alakalı videolar izledim hala devam ediyor bilgili kişiler yardım edebilirse çok memnun olurum

En İyi Cevap
2
Arkadaşlar bilgisayar bileşenlerini yeni aldım ama bağladıktan sonra Over current have been detected on your USB device system will shutdownafter 15 seconds to protect your mainboard hatası aldım ve gitmiyor hata ile alakalı videolar izledim hala devam ediyor bilgili kişiler yardım edebilirse çok memnun olurum
Bilgisayarın bir usb'den dolayı kısa devre yapıyor.
Klavye mouse vs çıkar usb'leri öyle dene.

Dipar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğiniz şeyleri denedim hatta belki kasa bile kısa devre yaptırıyodur diye söktüm uzay montaj yaptım yine vermeye devam etti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğiniz şeyleri denedim hatta belki kasa bile kısa devre yaptırıyodur diye söktüm uzay montaj yaptım ine vermeye devam etti

Dipar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman bileşenlerin sıkıntılı.
Ama kağıt üstünde "usb"de problem var gözüküyor.
Anakart da sıkıntı görünüyor şuan çün ki bios vs bile giremedim daha anakart ı iade edicem belki bilmediğim başka sıkıntı varsa site buraya da sorayım dedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,734
Üyeler
150,748
Son üye
MertSalih
Top Bottom