Arama sonuçları: *

• Users: xGMx
  • Order by date
  1. X

Öneri Sizce altcoin almak için geç mi kaldım?

Varmı ydt olmayan alt coin :)
  2. X

55k bütçe hangisi daha mantıklı

Acer Predator Helios Neo Intel Core i7 13700HX 16GB 1TB SSD RTX4070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar NH.QLVEY.003...
  3. X

50-55k laptop önerisi

1707938820 Varmı önereceğin laptop
  4. X

50-55k laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-16-an16-41-amd-ryzen-9-7940hs-32-gb-1-tb-ssd-rtx-4070-8-gb-freedos-16-wqxga-165-hz-tasinabilir-bilgisayar-nh-qljey-001-32-pm-HBC00004QN7VR https://amzn.eu/d/b3bSUb4 Benim bulduklarım iyi mi? sizce
  5. X

Csgo’da en kolay bıçak nasıl alınır

geçmiş olsun bro :) 1707848054 Oyundan açmak daha mı mantıklı diyorsun
  6. X

Csgo’da en kolay bıçak nasıl alınır

arkadaşlar bıçak almak istiyorum fakat fiyatlar malum en kolay nasıl elde edebilirim keydrop vs para katlayarak çıkartma şansım varmı sizce
  7. 1660S Ekran Kartlı Toplama PC

1660S Ekran Kartlı Toplama PC

İşlemci : Amd Ryzen 5 2600 Ekran kartı : Gigabayte 1660S Gaming Oc Ana Kart : Gigabayte B450M S2H Ram : Team Vulcan Tuf GaminAliance2X8 Ssd: Wd blue m2 512 gb Psu : Zalman zm550-gvii 550w 80+bronze Teklif Alınır
  8. X

Cs envanterini nasıl nakite çevirebilirim

Ederinin baya altında verdi şuan ilanda ama acil satmam lazım o yüzden soruyorum
  9. X

Cs envanterini nasıl nakite çevirebilirim

Bynogame biliyorum farklı bir site varmı acaba
  10. X

Laptop ekranının harici bir pc ekranına aktarsak hz düşermi

Laptop ekranı küçük geliyor farklı bir ekrana aktarsak aynı performansı alabilirmiyim almam için ne yapmam gerekiyor
  11. X

Üç Aylık PSU Ses Sorunu

Kral inşallah psudandır benimde başıma geldi meğer ekran kartındanmış bende gönderdim psu 2 hafta bekledim bi açtım aynı ses var ekran kartından geliyormuş seninkide ondan olabilir bilgin olsun
  12. X

Laptop beyaz ekran oluyor

Laptobu alalı 2 hafta felan oldu beyaz ekran gelip gidiyor neden olabilir
  13. X

Format atarken tekrar başa atıyor

Oraya kadar gelemiyorum ki işte :)
  14. X

Nasıl reis anlamadım kapandıktan sonra derken
  15. X

Kuruluma başlıyorum windows yüklendikten sonra tekrar kurulum başlangıcına atıyor sorun nerde olabilir
  16. X

Windows 10 - 11 e nasıl geçirebilirim

Dün windows 10 pro yükledik ama 11 e yükseltebilme şansım varmı 1697964160 Direk burdan seçsem yüklenirmi yada ücret ödermiyim
  17. X

Fıtness Rır - Failure sitemini bilen yardımcı olabilirmi

Bi konu hakkında bilgi lazım dostlar Bir harekette son set failure yazıyor tükenişe gidiyorsun ama başka bi harekette sadece failure yazıyorsa o seti nasıl yapmam gerekiyor
  18. X

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Kral hiç tt kullanmadım çevremdede kullanan yok istanbulda çekme sorunu yaşanmaz heralde
  19. X

Fıtnessla ilgilenen şu konuda beni aydınlatabilirmi

Bu rır failure ile ilgili rır anladım sayılır fakat Failurede çözemediğim yerler var tükenişe gitmek olduğunu biliyorum örnek olarak ; Bench press 3 x 10 rır1-failure son set tükeniş fakat orası tamam ama şöyle bişey olduğunda ne yapmam gerekiyor Dumbell curl yazıyor 3 x 10 failure olarak...
  20. X

Ne kadar eder tahmini sistem

İşlemci : Amd Ryzen 5 2600 Ekran kartı : Gigabayte 1660S Gaming Oc Ana Kart : Gigabayte B450M S2H Ram : Team Vulcan Tuf GaminAliance2X8 Psu : Zalman zm550-gvii 550w 80+bronze Ekran : Asus Tuf Gaming 165hz Ekransız fiyatta verirseniz sevinirim
Top Bottom