Neler Yeni

Üç Aylık PSU Ses Sorunu

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Rick Baba
MSI MAG 550W 80+ Bronz Psu Daha üç aylık sesli çalışıyor biraz araştırma yaptım kasanın yerini değiştirin falan diyordu denedim sonuç aynı, Nasıl çözebilirim? Garantiye gider mi?

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Volkan
Fan ayarında sorun vardır tamir edemeyeceğine göre garantiye göndermek mantıklı.

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Rick Baba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses psu dan mı, yoksa titreşimden mi.
Psu içi fan sürtüyorda olabilir.

Bilmiyorum ama PSU'u sağlam bir şekilde montajşadım "Rrrrrr" diye ses geliyor, Hatta Kasanın fanlarının seslerini bile bastırıyor. Kulaklık takılıyken ses seviyesi %50 de iken yine duyuluyor.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Garantiye gönderin isterseniz, siz açıp baksanız garanti dışı kalır.
Psu yu söküp fanı çubuk gibi birşeyle biraz kurcalayın, açmadan. bir şey sürtüyor olabilir.

Son düzenleme:

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Rick Baba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantiye gönderin isterseniz, siz açıp baksanız garanti dışı kalır.
Psu yu söküp fanı çubuk gibi birşeyle biraz kurcalayın, açmadan. Birşe sürtüyor olabilir.

Hiç uğraşmadım, Dün garantiye gönderdim. 2 Hafta falan PC'siz kalıcam ama buna değer inşallah.

xGMx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
HAKAN A
Kral inşallah psudandır benimde başıma geldi meğer ekran kartındanmış bende gönderdim psu 2 hafta bekledim bi açtım aynı ses var ekran kartından geliyormuş seninkide ondan olabilir bilgin olsun

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Rick Baba
Kral inşallah psudandır benimde başıma geldi meğer ekran kartındanmış bende gönderdim psu 2 hafta bekledim bi açtım aynı ses var ekran kartından geliyormuş seninkide ondan olabilir bilgin olsun

Yok kontrol ettim, Ekran kartı boşta fanları çalışmıyor. Oyunlarda bile %33 fan hızında çalışıyor. Boştayken tüm fanları iptal ettim CPU fan dahil yine ses geliyordu ve kesinlikle PSU'dan geliyordu.

Top Bottom