Arama sonuçları: *

1. F

Toplama Bilgisayar Tavsiyesi

https://*******/fkhs beyler şu linkteki pcyi alıcam lütfen bir baksanız bu pc alınır mı? yardım olurmusunuz bunu yarın almayı düşünüyorum
  2. F

Power supply yanması

Tabi hemen bilgilendiricem kötü bir şey olduysa oturup ağlarım zaten
  3. F

Power supply yanması

İnşAllah öyle olmuştur yeni bir psu alıcam bütün İnşAllah bir sorun çıkmaz daha da alabilecek param yok zaten tüm dileğim bir şey olmamıştır İnşAllah 1604650048 Sizde ilgilendiniz Allah razı olsun teşekkür ederim hepinize
  4. F

Power supply yanması

Konuştum yollıcam gerçekten alabilmek için aylarca çalıştım biriktirdim ve gözümün önünde bildiğin puff oldu bu duyguyu anlatmak imkansız gibi bir şey :/
  5. F

Power supply yanması

Demek istediğim power supply tüm sistemi yakmış olsa diğer parçalarda yanık kokmazmıydı 1604649322 Ek olarak power supplyda aşırı güç koruması düşük gerilim koruması kısa devre korumasıda var
  6. F

Power supply yanması

Parçaları şuan kokladığımda ise sadece power supply yanık kokuyor diğer parçalarda hiç koku falan yok
  7. F

Power supply yanması

Korumalı olması bir şey ifade etmiyor mu yani power supplyı çıkardıktan sonra işlemciyi test edince hala çalışıyordu @RTX3070
  8. F

Power supply yanması

Psu korumalıydı zaten sertifikalarında falan yazıyor İnşAllah bir şey olmamıştır
  9. F

Power supply yanması

Yoktu onda olsa denerim dedi yarın başka yere götürücem İnşAllah yanmamıştır :/
  10. F

Power supply yanması

3 ay çalıştım alabilmek için 5 senelik hayalimdi oda çöp oldu
  11. F

Power supply yanması

Yani yanmamıştır demi 1604604056 Çünkü yansa içindeki şeyler uzun süreli alevlenirdi bunda kıvılcım dahi yoktu sadece duman 1604604433 @FightForHonor ne dersin ne olmuştur sence ?
  12. F

Power supply yanması

Hiçbirşey yok sadece duman içinde kızarıklık dahi yok tertemiz sadece duman 1604603936 Kısa devre yapmışsa diğer parçalarda yanar mı
  13. F

Power supply yanması

1604603772 Sistem şu şekildeydi power supplyı yerleştirdi ekran kartınıda taktı power supplyı taktı çalıştırdı duman çıktı hemen çektim fişi
  14. F

Power supply yanması

Bilgisayarcı tanıdık o sadece psu hatalı değişime gönder dedi
  15. F

Power supply yanması

Tam bilgisi olan biri olsa ne olduğunu söylese en azından sistem çöp olduysa oturup ağlarım böyle şüpheden iyidir
  16. F

Power supply yanması

Umarım öyle olmuştur ya 3 aydır çalışıyorum alabilmek için 1604603500 Şimdi anakartı montaj etti adam sonra psuyu taktı test için kabloları taktı çalıştırdı direk duman çıktı bende hemen çektim fişi sadece duman çıktı
  17. F

Power supply yanması

Net bir cevap yokmu ya 7bin TL verdim ben bu sisteme 5 yıldır almak istiyordum :(
  18. F

Power supply yanması

Yeni aldığım bir sistem var montajı yaparken gigabyte b450 s2h anakart ryzen5 3500x 2x8 GB RAM takılıyken power supplayı taktığımda power supplydan duman çıktı çıktığı gibi çıkardım diğer parçalarımda sorun olmuşmudur?Ekran kartı daha takılı değildi power supplayı çıkardıktan sonra işlemciyi...
  19. F

Bu kasayı almayı düşünüyorum alınır mı?

Powerboost daha çok hoşuma gitti şekil olarak psuyu kendim alıcam Önerirseniz alıcam 1604089518 Powerboost şekil olarak daha çok hoşuma gitti psuyu kendim alıcam powerboost nasıl ?
  20. F

Bu kasayı almayı düşünüyorum alınır mı?

İkisi arasındaki farklar nedir 1604088307 @TECHNO ikisi arasındaki farklar nedir
Top Bottom