Neler Yeni

Power supply yanması

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Net bir cevap yokmu ya 7bin TL verdim ben bu sisteme 5 yıldır almak istiyordum :(
denemeden bilemezsin maalesef zarar gelip gelmediğini. çok üzüldüm gerçekten çok çok geçmiş olsun umarım hiçbir şeye zarar gelmemiştir umarım bir çözümü olur

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan
denemeden bilemezsin maalesef zarar gelip gelmediğini. çok üzüldüm gerçekten çok çok geçmiş olsun umarım hiçbir şeye zarar gelmemiştir umarım bir çözümü olur
Demek istediğim power supply tüm sistemi yakmış olsa diğer parçalarda yanık kokmazmıydı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak power supplyda aşırı güç koruması düşük gerilim koruması kısa devre korumasıda var

Son düzenleme:

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Demek istediğim power supply tüm sistemi yakmış olsa diğer parçalarda yanık kokmazmıydı

Ek olarak power supplyda aşırı güç koruması düşük gerilim koruması kısa devre korumasıda var
evet zaten kaliteli bir psu olduğu için diğer parçalara zarar gelmemiş olma olasılığı yüksek. bence psuyu bri garaniye gönderin çünkü kaliteli bir psu öyle yapmaması gerekirdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan
evet zaten kaliteli bir psu olduğu için diğer parçalara zarar gelmemiş olma olasılığı yüksek. bence psuyu bri garaniye gönderin çünkü kaliteli bir psu öyle yapmaması gerekirdi
Konuştum yollıcam gerçekten alabilmek için aylarca çalıştım biriktirdim ve gözümün önünde bildiğin puff oldu bu duyguyu anlatmak imkansız gibi bir şey :/

FuNN07

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
FuNN07
Ben de aynı PSU'yu kullanıyorum korkmadım değil şimdi :D

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Konuştum yollıcam gerçekten alabilmek için aylarca çalıştım biriktirdim ve gözümün önünde bildiğin puff oldu bu duyguyu anlatmak imkansız gibi bir şey :/
Maalesef anlayamam ama kötü bir his olduğunu biliyorum zaten. Umarım hiçbir parçanıza hiçbir zarar gelmemiştir sadece PSU ya bişeyler olmuştur da o da garantiyle halledilir. Tekrardan çok çok geçmiş olsun :(

Ben de aynı PSU'yu kullanıyorum korkmadım değil şimdi :D
yok yok psu kaliteli
üretiminde bir sıkıntı olmuştur onun. rahat olun hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan
Maalesef anlayamam ama kötü bir his olduğunu biliyorum zaten. Umarım hiçbir parçanıza hiçbir zarar gelmemiştir sadece PSU ya bişeyler olmuştur da o da garantiyle halledilir. Tekrardan çok çok geçmiş olsun :(

yok yok psu kaliteli
üretiminde bir sıkıntı olmuştur onun. rahat olun hocam
İnşAllah öyle olmuştur yeni bir psu alıcam bütün İnşAllah bir sorun çıkmaz daha da alabilecek param yok zaten tüm dileğim bir şey olmamıştır İnşAllah

Sizde ilgilendiniz Allah razı olsun teşekkür ederim hepinize

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
İnşAllah öyle olmuştur yeni bir psu alıcam bütün İnşAllah bir sorun çıkmaz daha da alabilecek param yok zaten tüm dileğim bir şey olmamıştır İnşAllah

Sizde ilgilendiniz Allah razı olsun teşekkür ederim hepinize
Rica ederim. Sorununuz hakkında gelişme olunca bilgilendirirseniz buradan çok memnun olurum. iyi günler :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,376
Üyeler
153,544
Son üye
W.texx
Top Bottom