Arama sonuçları: *

• Users: tysagman
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

2000 TL soğutma önerisi

Merhaba, Intel i5 12600 işlemcim mevcut boşta 50-60, yükte 80-95 derece arası çalışıyor. Anakartım MSI Z790-P Wi-Fi DDR4, RAM'lerim XPG D41 ve kasam TD500 mesh. 2000'e TL'e LGA 1700 uyumlu soğutucu ve çok iyi bir termal macun önerir misiniz?
  2. T

İşlemci soğutucu ve kasa fanı önerisi

Merhabalar, İntel İ5 12600 İşlemcim stok fan ile oyun oynarken , render alırken ve indirme yaparken 90 santigrat dereceleri görüyor. Sessiz , performanslı işlemci soğutucusu ve fanlar almayı düşünüyorum.Anakartım MSI Z790-P Wifi DDR 4 ,ramlerim XPG D41 ve kasam Cooler Master TD500 Mesh. Toplam...
  3. T

Hem sessiz hem iyi soğutma önerisi

Cooler Master TD500 mesh kasa kullanıyorum i5 12600 işlemcim var. Hem çok iyi soğutmak hem de çok iyi bir sessizlik istiyorum. Ayrıca toplam 4 adet ARGB fan var. Bunları da hem sessiz hem performanslı fanlar ile değişmek istiyorum. Sessiz ve performanslı bir soğutucu istiyorum. Hava ve...
  4. T

Hem sessiz hem iyi soğutma önerisi

Öncelikle yaşanan felaketten dolayı bütün vatandaşlarımıza baş sağlığı diliyorum. Cooler Master TD500 mesh kasa kullanıyorum i5 12600 işlemcim var. Hem çok iyi soğutmak hem de çok iyi bir sessizlik istiyorum. Ayrıca toplam 4 adet ARGB fan var. Bunları da hem sessiz hem performanslı fanlar ile...
  5. T

Gaming Gen Tr Değisim Raporunu Servisten Almıyor

Arkadaşlar Merhaba, Gaming Gen tr aldı siteden 7 Aralık 2022'de sistem aldım , 15 Aralılta elime ulaştı , arızalı olarak yollandığı tespi ettim ve 19 Aralık 2022'de geri yolladım. 11 Ocak 2023'te Asus servisi iade veya değisim raporu kararı verdi. Ancak ürün servise elden teslim edildiği için...
  6. T

Asus Servis Süreci Hakkında

Merhaba, 07.12.2022 tarihindr Gaming gen tr'den sistem aldım. 15.07.2022 elime ulaştı , arızalı olduğunu tespit ettim ve 19.12.2022 tarihinde Gaming gen tr'e geri yolladım. 21.12.2022 ellerine ulaştı , teknik servis 05.01.2023'te arızalı parçayı ( Anakart) Asus servise yolladı. Anakart...
  7. T

Kablosuz Kulaklık Önerisi

Merhaba, Kablosuz kulaklık arıyorum , maksimum bütçem 2500 ₺ , beyaz yada farklı renkler tercihimdir. Yardımcı olabilir misiniz ? Kulak üstü kulaklık istiyorum. Kullanım amacım , oyun , video , konuşma.
  8. T

Kablolu veya Kablosuz Klavye Önerisi

Merhaba, 1000-1500 ₺ bütçem var renk olarak beyaz tercih ediyorum. Gerisi önemli değil , kablolu , kablosuz vb. Ses değişme tuşu vb olursa daha kullanışlı olur. Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. T

Kablosuz Mouse Önerisi

Merhabalar Kablosuz mouse arıyorum , maks bütçem 1000 ₺ beyaz renk , Type c sarj veya pilli olması tercihimdir. Rgb olması önemli değil.
  10. T

Teknik Servisi Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Merhabalar, Gaming Gen Tr'den sistem aldım , anakart arızalı çıktı servise yolladım. Süreci nasıl takip edebilirim ?
  11. T

Cooler Master TD500 fan ve radyatör sorunu

Arkadaşlar merhaba. Gaming gen TR'den Technopat TN3 aldım. Ayrıca takabilirim yani desteği var diye Arctic Liquid Freezer 280 mm aldım ancak olmadı. Ne öne uyumlu oluyor ne de yukarı kısma ( ramlereen dolayı ). Bunu iaee edip 2-3 bin ₺ arasına ne alabiliirm? Ayrıca kasadaki fanların rengini...
  12. T

Cooler Master TD500 ve Arctic LF 280MM

Arkadaşlar Merhaba İki sorum olacak. 1- Gaming gen tr'den Masterbox TD500'lü sistem aldım ancak fanların renklerini kontrol edemiyorum. Nasıl düzeltebilirim ? 2- Sıvı Soğutma aldım ( Arctic lf 280mm) uyumlu olmadı.) İade edip ne alabilirim ?
  13. T

Yardım Type C HUB Önerisi ( Kart okuyucu dahil )

Arkadaşlar Merhaba Anakartım B660 Plus Wifi DDR4 ve Type C çıkışına sahip. Anakarttan monitör önüne uzanacak şekilde bir Type C Hub'a ihtiyacım var hem 2-3 Adet Type c içerebilir hem usb ve kart okuyucu. Böyle bir ürün mevcut mu ? Önerisi olabilecek var mı ?
  14. T

Gaming Gen Tr Kargo Sorunu

7 Aralık saat 13:00 civarı hazır sistem siparişi verdim. Bugun fatura kesildi , sisteminiz hazır gelip alabilirsiniz dediler , kargo olacak dedim tamam kargo çıkarız dediler ama hâla ses yok. Ne zaman kargolanır. Kime ulaşabilirim bu konuda ? Yardımcı olabilecek var mı ?
  15. T

Hangi sistemi almalıyım? Ne önerirsiniz?

Sistemi sürekli upgrade edeceğim ayrıca Type-C çıkışı benim için önemli. Siz olsanız ne seçersiniz?
  16. T

Monitör Dahil 30.000 ₺ Sistem

Arkadaşlar Merhaba Cad/Cam , İngilizce , Office ve oyun için 30 bin-33 bin ₺ bütçem var. Monitör dahil sistem arıyorum. Bütün bileşenlerin Msi ve kaliteli olmasına dikkat ediyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Taksitle alacağım.
  17. T

20-22 bin TL arası ekran kartsız her şey dahil sistem

8 bine 3070 Ti veya 10'a 3080 alacağım ikinci el bu yüzden 20 yada 22 bine monitor , kulaklık ( kablosuz) mouse , klavye dahil sistem tavsiye edebilir misiniz ?
  18. T

30.000 TL monitör dahil sistem

Arkadaşlar taksitle alacağım. SSD'im mevcut. Zamanla güncelleme yapacağım bir anakart ve geniş bir kasa istiyorum sadece.
  19. T

30.000 ₺ her şey Dahil Sistem

Merhaba arkadaşlar çift monitör dahil sistem arıyorum. Ekipman dahil kulaklık kablosuz olacak. Ekran kartını 2.el alacağım yaklaşık 8-11k 3070Ti , 3080 vega 6800Xt alacağım. Yani 22k civarına çift monitör , kulaklık , mouse , klavye , işlemci , anakart , psu ,.kasa ve ram bakıyorum. Ssd'im mevcut.
  20. T

Gaming Kulaklık Yardım

Arkadaşlar kablosuz oyun için kulaklık arıyorum. Maksimum 1500 TL bütçem var. Rog Strix Go 2.4 , Corsair Void Elite Rgb , HyperX Cloud Stinger Core Wireless, Logitech G533 vb .kulaklıklar arasında hangi tercih edilmeli. Rog çok ilgimi çekti. Siz ne önerirsiniz ?
Top Bottom