Neler Yeni

Gaming Gen Tr Kargo Sorunu

tysagman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Taha Yusuf Sağman
7 Aralık saat 13:00 civarı hazır sistem siparişi verdim. Bugun fatura kesildi , sisteminiz hazır gelip alabilirsiniz dediler , kargo olacak dedim tamam kargo çıkarız dediler ama hâla ses yok. Ne zaman kargolanır. Kime ulaşabilirim bu konuda ? Yardımcı olabilecek var mı ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,286
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bu konuda tek çareniz Allah'a başvurmak hocam. Kargolamada son zamanlarda çok ama çok rezil bir hal aldılar.
Allah yardımcınız olsun.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,050
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
son zamanlarda çok böyle konu görmeye başladım bi vurgun geliyor gibi (!)

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Umut
7 Aralık saat 13:00 civarı hazır sistem siparişi verdim. Bugun fatura kesildi , sisteminiz hazır gelip alabilirsiniz dediler , kargo olacak dedim tamam kargo çıkarız dediler ama hâla ses yok. Ne zaman kargolanır. Kime ulaşabilirim bu konuda ? Yardımcı olabilecek var mı ?
Kargo işinde çok sıkıntılar power supply geçen hafta pazartesi servise göndereceklerini söylediler 1 hafta geçti aradım bu hafta kargolanacak diyorlar sadece beklemek gelir elimizden

tysagman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Taha Yusuf Sağman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vurgunluk durum olacağını zannetmiyorum çünkü eline ulaşmayan yada sorunlu ulaşan yok. Sadece geç geliyor. Ama can sıkıcı durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo işinde çok sıkıntılar power supply geçen hafta pazartesi servise göndereceklerini söylediler 1 hafta geçti aradım bu hafta kargolanacak diyorlar sadece beklemek gelir elimizden
Malesef sabırla bekliyeceğiz.

Bu konuda tek çareniz Allah'a başvurmak hocam. Kargolamada son zamanlarda çok ama çok rezil bir hal aldılar.
Allah yardımcınız olsun.
Ya Mantis sistem ne kadar satmış yav 100'lerce satılmış. Normal bir durum umarım en geç Çarşambaya kadar çıkar kargom.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Samet Aksakal
Senin yine iyiymiş, bende 6 Aralık 22.00 gibi sipariş verdim. Mağazadan teslim alma seçeneğini seçtim ama hala hazırlanıyor diyor.

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
aga keşke mağğazadan alsaydın ben öyle yaptım ama 2 3 güne gelir diyorum ben

tysagman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Taha Yusuf Sağman
aga keşke mağğazadan alsaydın ben öyle yaptım ama 2 3 güne gelir diyorum ben
Hocam Mağaza İstanbulda ben Elazığ 😂

Senin yine iyiymiş, bende 6 Aralık 22.00 gibi sipariş verdim. Mağazadan teslim alma seçeneğini seçtim ama hala hazırlanıyor diyor.
Ben hergün arıyorum hocam. En geç bu çarsamba çıkar dediler bakalım daha. İlk ve son alışverişim olacak muhtemelen.

tysagman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Taha Yusuf Sağman
Gaming gen dün kargoya verdiğini belirtti. Bugun takip numaranız verilir dendi. Hadi bakalım merakla bekliyorum :)

Ufrock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ufuk
6 Aralık akşamı sipariş verdim hala hazırlanıyor :D

Musat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Musa
Adamlar mağazadan gelin alın diye mesaj atmışlar😊 hiç mağazalarına gitmediysen bir gidip görmeni tavsiye ederim. İstanbul bilişim gibi değil. Sadece kargoda sorun yaşıyorlar. Güvenilir bir firma yani bence

tysagman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Taha Yusuf Sağman
Kargom şubeye verildi. 2-3 güne elimde inşallah :)

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,050
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Adamlar mağazadan gelin alın diye mesaj atmışlar😊 hiç mağazalarına gitmediysen bir gidip görmeni tavsiye ederim. İstanbul bilişim gibi değil. Sadece kargoda sorun yaşıyorlar. Güvenilir bir firma yani bence
İroni yaptım dostum, ben de gaming gen den sistem satın aldım, siparişi verdiğim gün kargoya verildi ertesi gün elime ulaştı.

Top Bottom