Arama sonuçları: *

1. Echo808

Windows Defender SrTasks.exe,nvcontainer.exe,msiexec.exe dosyalarını engelliyor.

2 gün önce bilgisayarımı açtığımda masaüstü arka planım silinmiş, sağ click yenile yapınca yenilenin çalışmadığını ve bugün ekran kartımı güncellemek istediğimde güncelleyemediğimi hata verdiğini fark ettim. Defender' ın engellediği bu dosyalara baktığımda ise çoğunun sistem dosyası hatta...
  2. Echo808

Yardım Merkezi İnternet Sistemi nedir?

Gerçekten korkutucu duruyordu ama çok hoşuma gitti. Verdiğinizi değerli bilgiler için çok teşekkür ederim. Sayenizde bilgi sahibi olmuş oldum. İyi forumlar diliyorum. 🙏
  3. Echo808

Bu normal internete göre çok daha iyi bişeymiş be. Kötü bir şey sanıyordum.
  4. Echo808

peki ücret olayı nasıl oluyor? megabit değerini nasıl seçiyorum?
  5. Echo808

port mantığında sanırım bu gpon dediğiniz şey. Yani ben şuanki internetim gibi ping takılmalarına uğramadan kullanabileceğim değil mi?
  6. Echo808

bir sağlayıcı firma seçiyorlar ve onun içinden istediğim kadar internet alabiliyorum öyle anladım. Peki yazılana göre komşuların internete fazla yüklenmesi bana etki ediyor mu?
  7. Echo808

herhangi bi sağlayıcı için interneti istediğim kadar alabiliyorum onu anladım. Peki siz türknete geçmişsiniz ama bu sistem üzerinden mi kullandınız. Bu olaydan bağımsız olarak internet çekebiliyor muyum?
  8. Echo808

Tam olarak bu sistemin mantığı nedir? Ne yapmam gerekiyor? İstediğim megabitte internet alabiliyor muyum? Komşuların internete abanması benim pingimi etkiliyor mu?
  9. Echo808

Siz bu sistemi kullanıyorsunuz değil mi?
  10. Echo808

Araştırken merkezi internet sistemi olunca çekemiyormuşuz diye bir yazı okumuştum ama özgürce kendi internetimi bağlatabiliyorum değil mi? 1696364230 Ping sorunu ortaya çıkarmaz mı? Şuan oturduğum binada pingim 11 sabit ne düşüyor ne çıkıyor bu şekilde kullanabilir miyim?
  11. Echo808

Merhabalar, yeni binaya taşınıyoruz ve site tarzında bir bina. Söylenene göre merkezi internet sistemi kullanacaklarmış. Bu tam olarak ne oluyor? Anladığıma göre binadakilere ortak internet gibi bir şey tam emin değilim ama böyle ise kendime ayrı internet çektiremiyor muyum? Yardımcı olursanız...
  12. Echo808

Yardım 15.000 - 20.000 TL Elektrikli Bisiklet önerisi

Merhabalar elektrikli bisiklet alacağım pek marka model anlamam bu fiyatlara önerebileceğiniz en iyi elektrikli bisiklet modelleri nelerdir yardımcı olursanız sevinirim.
  13. Echo808

Yardım Kablosuz/Wireless Mouse Önerisi

Lamzu atlantis, Ninjutso sora, vgn dragonfly, Xtrfy M8 gibi modeller tercih edebilirsin bu fiyatlara özellik olarak g pro wireless gibi modellere yakın kalitelerde ve sensör olarak pixart 3395 kullanılıyor. Daha iyisini alacağını pek sanmam.
  14. Echo808

Yardım Biostar b450mh ALC887 ile arctis prime ın uyumu nasıl olur?

bu kulaklık ya da arctis nova 1 anakartımın ses yongasında nasıl bir performans verir acaba?
  15. Echo808

Yardım ALC887 Ses yongası Steelseries Prime-Nova 1 için yeterli midir?

bu iki kulaklıktan birini alacağım ama 3.5mm jak girişi olduğu için anakartımın ses yongasından tereddüt ediyorum bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Eğer yeterli değilse ne yapmam gerekiyor?
  16. Echo808

Yardım Steelseries Arctis Prime VS Arctis Nova 1

Ses kartı olanı şuan satılmıyor 2 sene 7.1i üyelik ile kullanmak için tercih etmek mantıksız geliyor diğeri satılsa direkt alırdım
  17. Echo808

Teşekkür ediyorum sağolun. 1691022874 Aynı değil sanırsam dts üyelik ile sanal ses alınıyor 7.1 olan ise içinden ses kartı çıkıyormuş
  18. Echo808

Tamamdır yardımınız için çok teşekkür ederim.
  19. Echo808

Son sorum olarak cloud core dts diye atmışsınız bide 7.1 diye bi model gözüküyor ikisi aynı mı acaba
  20. Echo808

Cloud core hoşuma gitti ama steelseries te de aklım kaldı en iyisi bi düşünmek ama hyper x çok daha iyi gibi geldi
Top Bottom