Arama sonuçları: *

• Users: Dx Muum
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Dx Muum

XİAOMİ WİFİ AÇILMIYOR

Telefonu resetledik ve sonrasında wifi açılmamaya başladı wifi tuşuna basıyoruz açılmıyor açılmış gibi gözüküp geri kapanıyor
  2. Dx Muum

Nasıl Fifa 24 alacağım

epicten fifa24 alacamda beni GPaye falan atıyo bakiye yüklemek için nasıl yapcam
  3. Dx Muum

1500 TL supplement önerisi

Arkadaşlar 1500 TL bütçede alabileceğim supplementleri söyler misiniz zayıf biriyim ilk başkta gainer şart zaten de başka neler alabilirim
  4. Dx Muum

Öneri 1500 bandında mekanik klavye

Arkadaşlar şuanda kullandığım klavye Acer Predator Aethon 301 Tkl (blue switch) 1500 TL bandında Red switch bir klavye istiyorum önerilerinizi bekliyorum
  5. Dx Muum

CS GO da bu yatırımı yapmak doğru mu

Arkadaşlar dün cs oynayan arkadaşlarım varını yoğunu satıp bu kapsülü aldılar birdaha satılmayacakmış sonra satıp kar yapacağız diyorlar 2.5k envanter satıp alan var sizce doğru mu bunu yapmak 1688472273 Şuanda 5.90TL
  6. Dx Muum

Fitness program için tavsiye

Göğüs ön kol mu yoksa göğüs arka kol mu , Sırt ön kol mu , Sırt arka kol mu ? programda hangisi daha iyi olur
  7. Dx Muum

Nasıl Disiplinli Olabilirim

Arkadaşlar asıl amacım şu fitnessa gidiyorum kendimce güzel bir vücut yapmaya çalışıyorum fakat çok disiplinsizim yani öğleden sonra saat 3-4 gibi uyanıyorum ama aslında uyanamıyorum yataktan kalkasım gelmiyor. Okul tatil olduğu içinde erken yatma isteğim gelmiyor geceleri pc başında zevk...
  8. Dx Muum

Şifreyi Nasıl Kırabilirim

Arkadaşlar bir xiaomi telefonum var mi hesabında eski numaram kayıtlı ve o numaraya şuanda erişebilirliğim yok telefonun fabrika ayarlarını sıfırla dedim ve şuanda eski numaramla ilişkilendirilmiştir bu durumda cihazı aktifleştirmek için şifreyi girin yazıyor ama şifre ne bilmiyorum bu şifreyi...
  9. Dx Muum

Telefon önerisi 8k kacak

Kaçak telefon 8k önerisi
  10. Dx Muum

BPN , HARDLİNE , BİGJOY hangisi daha iyi gainer

https://www.supplementler.com/urun/big-joy-big-mass-gh-factors-3000-gr-11143?ref=related https://www.bestplusnutrition.com/bpn-eco-tactical-kombinasyon-paketi-mass-gainer-cikolata-vitamin?search=Gainer&description=true https://www.supplementler.com/urun/hardline-progainer-3000-gr-474?ref=related
  11. Dx Muum

Fitness için hangi program daha iyi

1. PROGRAM 1.GÜN : Barbell bench press Lever seated fly Lever Incline chest press Dumbbel Incline fly Lever Decline chest press Dumbell pullover Cable Curl Dumbell Hammer Curl Dumbell Alterbate Biceps Curl 2.GÜN : Cable seated high row (V bar) Cable...
  12. Dx Muum

Kaliteli bir laptop soğutucusu öneri lazım

arkadşalra laptop soğutucusu lazım oyun oynarken maraş dondurma yiyordum dondurma eridi bana kaliteli bir markadan laptop soğutucusu lazım öneri bütçe fark etmez
  13. Dx Muum

800-1000 TL arası mouse önerisi

Arkadaşlar bana 800-1000 TL arası mouse önerisinde bulunur musunuz amazonda güzel mouslar var ama hayatımda daha önce amazondan hiçbirşey almadım garantisi falan oluyormu alınca
  14. Dx Muum

1000Tl ye yakın Mouse önerisi

Benim aklımda logitech g603 var önerileriniz neler
  15. Dx Muum

Yardım Video izlerken ekran kırmızı oluyor

video/yayın izlerken ekran böyle kırmızıya dönüşüp duruyo
  16. Dx Muum

Decathlon fitness eldivenini burasını kesecek miyim

fitness için bu eldiveni aldım eve geldiğimde fark ettim eldivenlerin orta kısmını bu şekilde bir birine geçirişler ben burayı makas kullanarak kesecek miyim ne yapacağım bilmiyorum çekince çıkma falan'da yok herhalde keseceğim birde sizin tahminlerinizi almak istedim
  17. Dx Muum

Fitness'a başladım önerileriniz var mı

Arkadaşlar biraz çekingen birisiyim ve şaunda zayıfım kilo almak ve vücudumu güzelleştirmek için spora başladım bana özel program falan yazdılar biraz utanıyorum açıkcası makineye oturacaksın ağırlığı falan değiştireceksin vs. bu tür şeylerde etraftaki insanlardan biraz utanıyorum...
  18. Dx Muum

Öneri Rx6600 Driver ayarları nasıl olmalı

Arkadaşlar 22.5.1 kullanıyordum ama video izlerken sistemin fps'i biranda düşüyordu alt tab atıyordum kasıyordu 15 20 saniyeliğine böyle bir şeyler oluyordu bende 22.11.2 ye geçtim youtube'dan birkaç video izledim ama bana çok saçma geldi açılması gereken ayarı kapatıyorlar falan sizin...
  19. Dx Muum

Masa Üstündeyken Fps Düşüyor

Youtube'de video izlerken arada bilgisayar 30 saniyeliğine falan yavaşlıyor başlat menüsünü açıyorm imleçle birşeylerin üstünden geçerken falan 10 fps miş gibi oluyor aynı şey video izlerkende oluyor videonun fps i düşüyor , ama oyun oynarken böyle bir şeye rastlamadım daha hep masa üstünde oldu
  20. Dx Muum

EN İYİ AYARLAR SİZCE NE RX6600

arkadaşlar şuanda 22.5.1 driver kullanıyorum yeni gelen driverı indireceğim fakat en iyi ayarlar sizce ne yabancı videolara falanda baktım açıp kapattıkları ayarlar bana çok saçma geliyor birde burdan tahmin almak istedim rx6600 i5 11400 2x8gb 3000mhz
Top Bottom