Arama sonuçları: *

1. FarukKusdil

Ultıma 3060 VS Nova 3060

Asus Dual ile sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ben şahsen Ultima-3060 tercih ederdim bu iki sisyem arasında.
  2. FarukKusdil

Yardım Ryzen 5 5600x için anakart önerisi

Bütçe belirtmiyorsanız bence MSİ B550 Tomahawk bakabilirsiniz. Abartı ya da düşük bir kart değil. Bence düşünülebilir.
  3. FarukKusdil

i7 10700F Sisteme Fan ve Fan coklayıcı önerisi

https://www.teknobiyotik.com/arctic-f12-12cm-beyaz-kanatli-kasa-fani-ar-afaco-12000.html?ref=akakce&v=1.57.4 Biraz pahalı ama iyidir, eğer bütçede sorun yoksa bence bakabilirsiniz. Çoklayıcı olarak da daha önce kullanmadım ama baktığınız gibi ürünlerden düşünebilirsiniz bence.
  4. FarukKusdil

Yardım Asus Prime B450M-A II Anakart beslemesi ?

4+4 pin birbirinden farklıdır. Yani iki yere de uymaz bildiğim kadarıyla. Takabildiğiniz yere takarsanız sorun olacağını sanmıyorum.
  5. FarukKusdil

WIFI ile pcyi bağlama

Yakın zamanda piyasaya çok bakamadım. Ne dersem yanlış olabilir. Bilen biri öneri yaparsa daha iyi olur.
  6. FarukKusdil

WIFI ile pcyi bağlama

Evet telefondan daha güçlü olacağı kesin ama yine de sorunsuz bağlantı için önerdim.
  7. FarukKusdil

Yardım Msı A320-A pro Anakarta ryzen 5 3600 takılırmı.

BİOS güncellemesi yaparsanız sorun yaratacağını sanmıyorum.
  8. FarukKusdil

Logitech MousePad Alınır mı?

O zaman Logitech'in sizi üzeceğini sanmıyorum.
  9. FarukKusdil

WIFI ile pcyi bağlama

Router ile wifi adaptör almanız gerekir. Router almazsanız sinyal kalitesi biraz düşecektir. Hem de gecikme oluşabilir.
  10. FarukKusdil

Eğer küçük (25x20) yeterli ise ararsanız bulabilirsiniz. Ama büyük mousepad arıyorsanız o bütçede bulmanız biraz zor.
  11. FarukKusdil

Marka mousepadlerde benim tercihim SteelSeries ya da HyperX olur. Logitech kötüdür diyemem ama ben olsam tercih etmem.
  12. FarukKusdil

Pini kırık ryzen 2400g alınır mı

Ben tercih etmezdim. Önemsiz gibi görünebilir ama sorun yaratabilir. Önemsiz olsa mühendisleri onu oraya koymazdı sonuçta.
  13. FarukKusdil

500-600 TL arası 500 gb m.2 nvme önerisi

https://www.trendyol.com/kingston/a2000-500gb-2200-2000mb-s-nvme-m-2-2280-pcie-ssd-sa2000m8-500g-p-32054255?boutiqueId=566970&merchantId=107368&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.26 Buna...
  14. FarukKusdil

Rx 590 satıp 2.el rtx 2060 alınır mı

Ben olsam geçerdim. Bence daha mantıklı.
  15. FarukKusdil

900TL'ye XFX RX 550 2GB Çift Fan Alınır Mı?

O zaman düşünülebilir bence.
  16. FarukKusdil

Yardım hdmi dönüştürücü hakkında öneri lütfen!!

Kabloyu da kontrol edebilirsiniz.
  17. FarukKusdil

900TL'ye XFX RX 550 2GB Çift Fan Alınır Mı?

Sıfır mı? 4GB mı?
  18. FarukKusdil

100 TL dayanıklı klavye

Hocam A101 ya da Şok marketlere gelen klavyelerden alabilirsiniz. 35-40TL oluyorlar genelde, sorun yaratacağını sanmıyorum ben de kullanıyorum zaten. Kırılsa bozulsa da çok içiniz acımaz zaten ucuz çünkü.
  19. FarukKusdil

100TL Bütçe oyun tavsiyesi.

İndirim ile Hunt: Showdown veya PUBG düşünebilirsiniz.
Top Bottom