Arama sonuçları: *

• Users: Ozzy_B
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Ranker Ranker Cygnus v2 - arctic liquid freezer 240mm a-rgb - Ryzen 7 5800x3d

Arkadaşlar merhaba, AM5 sisteme geçmektense AM4 ile devam edip, işlemci upgrade'i yapıp malum 5800x3d de çok ısınan bir işlemci olduğu için bunu Artic LF 240mm ile desteklemeyi düşünüyorum. Gönül isterdi ki daha büyük bir soğutucu takayım ancak kasanın durumu ortada, fakat artic lf lerle...
  2. O

Hangi sistemi tercih ederdiniz ? AMD vs Intel

Arkadaşlar merhaba, Siz olsanız hangi sistemi tercih ederdiniz ve neden ? Çok teşekkürler. Scythe Mugen 5 Rev.B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu (SCMG-5100) Corsair 650W CV Series CV650 80+ Bronze Güç Kaynağı (CP-9020211-EU) Ranker Cygnus v2 Beyaz Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower...
  3. O

3060Ti'lı topladığım bilgisayar / SİPARİŞ VERİYORUM YARDIM LÜTFEN / 2 SİSTEM

Arkadaşlar selamlar, geçen günler konu açmıştım 13k - 15 k arası sistem önerisi diye normalde 3070 li bir şeyler bakmıştım ancak rakam 14k lara dayanmıştı benim oynadığım oyunlarda vs. 3070 fazla geliyor üstüne 3060 ti çıkınca boşuna para vermeye gerek yok dedim. Şimdi şöyle bir durum var...
  4. O

13.000 & 15.000 TL ARASI GAMING YAYIN Sistem Önerileriniz

Arkadaşlar selamlar, Başlıktan da anlayacağınız üzere 13k ile 15k arasında yayın yapmayı amaçladığım hem görsel olarak güzel görünen hem de uzun yıllar beni götürecek bir sistem toplamak istiyorum. Oynadığım oyunlar CS:GO,DOTA2,VALORANT yani çok fazla ütopik sistem gereksinimleri olan oyunlar...
  5. O

PCH S Class mı yoksa topla mı ?

Arkadaşlar selamlar, ince hesapta pc hocası sistemini özelleştirerek şöyle yaptım; amd ryzen 5 3600 Gigabyte b450m s2h Team t force 3600 mhz 2x8 Ekran kartı xfx triple versiyonu Bu sistem bu şekilde 8TL yapıyor. İncehesap’ın son güncel indirimiyle bana göre f/p bir sistem olarak görünüyor. Ek...
  6. O

Toplama bilgisayar Yorum & Tavsiye lütfen

Arkadaşlar merhaba, 11.11, incehesap cuma geceleri ve black friday günlerinde almayı planladığım bir sistem kurdum ancak sizlerin de yönlendirmesine ihtiyacım olacak. Henüz kasa ve PSU'ya karar vermedim ve fiyat/performans m2 ssd tavsiyesine ihtiyacım olacak. Planladığım sistem şu şekilde ...
Top Bottom