Neler Yeni

Ranker Ranker Cygnus v2 - arctic liquid freezer 240mm a-rgb - Ryzen 7 5800x3d

Ozzy_B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Özdemir Bilgin
Arkadaşlar merhaba,

AM5 sisteme geçmektense AM4 ile devam edip, işlemci upgrade'i yapıp malum 5800x3d de çok ısınan bir işlemci olduğu için bunu Artic LF 240mm ile desteklemeyi düşünüyorum.

Gönül isterdi ki daha büyük bir soğutucu takayım ancak kasanın durumu ortada, fakat artic lf lerle ilgili standart 240 lara göre radyatörün 1 cm daha kalın olduğunu vs. duydum, ürün ucuzda değil bu yüzden almadan önce emin olmak istiyorum.

Sizce bu kasaya, belirtmiş olduğum sıvı soğutma uyar mı ?

Konudan bağımsız fikri olan varsa 5800x3d için artic 240mm yeterli olur mu ?

Kasanın çeşitli fotoğraflarını da ekliyorum en azından uzman arkadaşlara fikir verir eğer bu kasaya daha büyük sıvı soğutmayı şu şekilde sığdırırsın diye önerisi olan varsa dinlemek isterim.

Teşekkürler.
image3.jpeg

Ekler

• image0 (1).jpeg
    image0 (1).jpeg
    1.6 MB · Hit: 11
  • image1 (1).jpeg
    image1 (1).jpeg
    1.7 MB · Hit: 10
  • image2.jpeg
    image2.jpeg
    2 MB · Hit: 6

ThE LoSt

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba,

AM5 sisteme geçmektense AM4 ile devam edip, işlemci upgrade'i yapıp malum 5800x3d de çok ısınan bir işlemci olduğu için bunu Artic LF 240mm ile desteklemeyi düşünüyorum.

Gönül isterdi ki daha büyük bir soğutucu takayım ancak kasanın durumu ortada, fakat artic lf lerle ilgili standart 240 lara göre radyatörün 1 cm daha kalın olduğunu vs. duydum, ürün ucuzda değil bu yüzden almadan önce emin olmak istiyorum.

Sizce bu kasaya, belirtmiş olduğum sıvı soğutma uyar mı ?

Konudan bağımsız fikri olan varsa 5800x3d için artic 240mm yeterli olur mu ?

Kasanın çeşitli fotoğraflarını da ekliyorum en azından uzman arkadaşlara fikir verir eğer bu kasaya daha büyük sıvı soğutmayı şu şekilde sığdırırsın diye önerisi olan varsa dinlemek isterim.

Teşekkürler.Alıntıyı görüntüle
arctic liquid freezer serisi soğutmalar standart soğutuculardan daha kalın bir radyatöre sahiptir muhtemel belleklere sürtecektir o bölgeyi ölçmeniz gerekiyor örnek olarak aşağıya görsel bırakıyorum vatandaşın birisi standart bir sıvı soğutmayı sığdırmış ama belleklere çok yakın konumda
1711035114786.png

Ozzy_B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Özdemir Bilgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu gönderiyi forumdan mı aldınız ? Kendisine ulaşmayı deneyeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom