Arama sonuçları: *

1. A

Yurt dışından getirilen telefonlar

Abilerim ablalarım öncelikle hayırlı sabahlar dilerim sizlerin bir kardeşi olarak biraz akıl almak ve fikirlerinizi öğrenmek istiyorum konu şu şekilde biliyorsunuz bu yd telefonların her sene kullanım süresi yenilendiği söyleniyor bu şekilde 2 telefon ile yd telefonlar kullanılabiliyor sizce...
  2. A

ekran kartı sıcaklığım oyunu açar açmaz yukarı fırlıyor

öneclikle selamın aleyküm abilerim kardeşlerim ekran kartım sapphire rx470 nitro 256 bit 4gb oc modelidir ekran kartı boştayken 39-41 dereceleri arasında ama valorantı açtıktan sonra direk 74 derece oluyor bunun nedeni nedir bu sorun oyunda fps drop'a neden olurmu çünki oyunda ani fps düşmesi...
  3. A

Sicze bu sisteme ne kadar istemeliyim

sapphire rx 470 nitro 4gb 256 bit oc amd ryzen3 3100 işlemci gigabyte b450ms2h anakart xpg adata 8gb ram rampage hardy 600w 80+ psu lu kasa gamepower magnus v2 kulaklık razer viper mini maouse 60 hz benq monitör ve a4 tech klavye (pc donanımlarının garantisi devam ediyor kutulu faturalı )
  4. A

Rx 470 Nvidiada hangi karta denk?

1050 ti diye tahmin ediyorum
  5. A

Bu rx 470 alınır mı?

ben tavsiye etmiyorum bende vardı sapphire rx 470 fazla iyi değil asus tuf gaming gtx 1650 ye geçicem
  6. A

valorant da ani fps dalgalanması

öncelikle selamın aleyküm abilerim valorant cs oynarken aniden fps im dalgalanıyo bi 2 3 saniyelik donmadan sonra tekrar fps yükseliyo bu 1 oyunda 2 3 defa oluyor nedenini bilen varmı sistem : anakart: gigabyte b450ms2h işlemci: amd ryzen 3 3100 ram:xpg d30 gammix 8 gb ddr4 ekran kartı...
  7. A

CyberPunk 2077 oyundan atma ve crash sorunu

1.0.3 sürümü abi Ek: bu arada ben link veya herhangi bir site adı vermedim sadece indirdiğimi söyledim desteğin için çok teşekkür ederim
  8. A

abicim bizde korsana destek vermiyoruz ancak öyle tak diye çıkarıp 250 tl verecek durumum yok bilgisayarı zar zor sanayide 7 ay çalışıp aldım düzdüğüm sistemde pek iyi bi sistem değil şartlar bu( kimse yanlış anlamasın acıtasyon apmıyorum ama gerçekler bunlar)
  9. A

abilerim öncelikle sea cp77 torrentden indirdim fakat oyun oynarken bazen oyundan atıyo ve crash veriyo çözümü varmıdır ekran kartından olabilir dediler ekran kartı: sapphire rx470 nitro 4gb 256bit
  10. A

sapphire ekran kartı

abicim ben 799 tl iken aldım şuan 1200 1300 tl arası
  11. A

sapphire ekran kartı

abilerim sapphire rx470 nitro 4gb 256 bit oc ekran kartı iyi midir?
Top Bottom