Neler Yeni

CyberPunk 2077 oyundan atma ve crash sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmed eren
abilerim öncelikle sea cp77 torrentden indirdim fakat oyun oynarken bazen oyundan atıyo ve crash veriyo çözümü varmıdır ekran kartından olabilir dediler
ekran kartı: sapphire rx470 nitro 4gb 256bit

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Destek vermek isterdim ama Forum kurallarına aykırı :(.

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
abilerim öncelikle sea cp77 torrentden indirdim fakat oyun oynarken bazen oyundan atıyo ve crash veriyo çözümü varmıdır ekran kartından olabilir dediler
muhtemelen ekran kartından sorun korsana destek vermiyorum ancak oyun dosyalarında değişiklik olmuyor korsan sürümde çünkü oyunda drm yok

ProVodKa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Görkem Öztürk
Oyunu orjinal halinde pek sorun yok diye biliyorum bende 1 kere attı. Korsan kısmına destek vermiyoruz. Ama satın alınca düzelir bence.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Düzgün bir siteden indirin bazı korsan oyun verenler düzgün yapıyor site ismi veremem :(.

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
Oyunu orjinal halinde pek sorun yok diye biliyorum bende 1 kere attı. Korsan kısmına destek vermiyoruz. Ama satın alınca düzelir bence.
Oyunun güncelleme geldikten sonra alınması daha iyi olur insanlar oyunu sistemim kaldırır mı kaldırmaz mı çok muallakta olduğu için korsana yöneliyor gayet doğal ancak korsana yönelen arkadaşlarımız gerekli updateler yapıldıktan sonra orijinalini satın almalı emek hırsızlığına giriyor çünkü

ProVodKa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Görkem Öztürk
Oyunun güncelleme geldikten sonra alınması daha iyi olur insanlar oyunu sistemim kaldırır mı kaldırmaz mı çok muallakta olduğu için korsana yöneliyor gayet doğal ancak korsana yönelen arkadaşlarımız gerekli updateler yapıldıktan sonra orijinalini satın almalı emek hırsızlığına giriyor çünkú

Oyunun güncelleme geldikten sonra alınması daha iyi olur insanlar oyunu sistemim kaldırır mı kaldırmaz mı çok muallakta olduğu için korsana yöneliyor gayet doğal ancak korsana yönelen arkadaşlarımız gerekli updateler yapıldıktan sonra orijinalini satın almalı emek hırsızlığına giriyor çünkü
Hayatımda bir kere bir oyunu korsan oynadım sonrasın da, 1 yıl sonra oyun indirimde iken satın aldım. Malesef Türkiye şartlarında bir oyun almak kolay değil hemde öğrenci olarak almak daha zor. Onun için denemek isteyen indirdin daha sonraki yıllarda indirimde olunca fln emeklerinin karşılığını vermek için satın alırsınız.

VeeqX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Ali Karaca
Aynen ben de şubat civarı almayı düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
Hayatımda bir kere bir oyunu korsan oynadım sonrasın da, 1 yıl sonra oyun indirimde iken satın aldım. Malesef Türkiye şartlarında bir oyun almak kolay değil hemde öğrenci olarak almak daha zor. Onun için denemek isteyen indirdin daha sonraki yıllarda indirimde olunca fln emeklerinin karşılığını vermek için satın alırsınız.
Hem oyun almak kolay değil hem de bu oyun bugları ve optimizasyonu sebebiyle alınacak seviyede değil insanlar hikayenin az çok ne olduğunu oyunun ne türde olduğunu tecrübe etmek için diğer oyunlardan daha çok bu oyunun korsanına yönelecektir çünkü hem drm koruması yok hem de buglu ve optimize değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmed eren
Konu kapandı tek kelime korsana destek yok orjinal alsaydın elimizden geleni yapardık.
abicim bizde korsana destek vermiyoruz ancak öyle tak diye çıkarıp 250 tl verecek durumum yok bilgisayarı zar zor sanayide 7 ay çalışıp aldım düzdüğüm sistemde pek iyi bi sistem değil şartlar bu( kimse yanlış anlamasın acıtasyon apmıyorum ama gerçekler bunlar)

Son düzenleme:
Top Bottom