Arama sonuçları: *

1. T

arctis 7 wirelles vs hyperx cloud 2 (kablolu)

sonar ayarının ekran görüntüsünü paylaşır mısın kankam
  2. T

yaptığın ayar varsa benimle paylaşır mısın reis
  3. T

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere bir kac gündür düsünüyorum şuan kullandığım arctis 7 wirelles var fakat satıp hyperx cloud 2 almayı düsünüyorum daha çok ses kasmak amaçlı kullanmak istiyorum. Sizce hata mı yapmış olurum? arctis 7 de sesleri net anlıyamıyorum
  4. T

kardeşim için doğum günü pcsi

kankam attıgım linkteki sistemde gtx 1660s var
  5. T

https://www.itopya.com/bbl-star_h16705 ilk attığımı alırsam monitöre para kalmıyor bunu alayim diyorum
  6. T

https://www.itopya.com/jahrein-deimos_h18365 bu sistemi itopya da buldum bu nasıl sizce arkadaslar ?
  7. T

haberim yoktu sonradan haberim oldu keske haberim olsaydı ya
  8. T

monitör dahil mi ? ilan linki var mı peki 1661466763 sıfır fiyatları daha pahalı
  9. T

1.link 13bintl r5 3500x gtx 1660s 2.link 12.100tl r5 1600 gtx 1660s ucuza bulamadım ne zamandır arıyorum
  10. T

Arkadaşlar merhaba aşırı yardımınıza ihtiyacım var. kardeşim için doğum gününde bilgisayar almak istiyorum ama hangisi daha mantıklıdır hangisi daha iyidir bir türlü karar veremedim kafamda 2 adet var şuanlık linklerini de bırakıyorum hemen yardımcı olursanız çok sevinirim. önereceginiz sistem...
  11. T

Youtube Music ile bilgisayarıma müzik indirme

Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi youtube musicde kullandığım playlistimi toplu bir şekilde bilgisayarıma indirebilme yolu var mı ?
  12. T

Ekran kartım boşta neden kullanılıyor ?

teşekkürler o kısmı söylemeseydin aklıma bakmak gelmiyecekti ordan buldum wallpaper engine açıktı o kullanıyormuş 1620862170 reis arka plan için resimli wallpaper işte ayarlarını biraz fazla yükseltmişim ondan dolayıymış o kullanım benim bildiğim birsey yani sorun yok bu kadar fazla...
  13. T

ekran kartımı sömüreni buldum arkadaslar
  14. T

Arkadaslar görev yöneticisine girdiğimde ekran kartımın %70 civarı kullanıldıgını görmüstüm şuanki fotografta %40 civarı bu 3D kısmı ne oluyor ? normalmidir bu
  15. T

M2 ssd ile windowsu açamıyorum

zaten 2 adet depolama birimim vardı harddiskim ve ssdim vardı ssd de windows kuruluydu harddisk de ise oyunlar programlar vs vardı harddiske hiç dokunmadım ssdyi biçimlendirip attım formatı
  16. T

M2 ssd ile windowsu açamıyorum

Arkadaşlar eski normal ssdmden windowsu biçimlendir yaparak sildim ve m2 ssdye yeni windows kurdum fakat şöyle bir sorunum var Her ikisi takılı olduğu zaman bana bi elran soruyor hangi windows açılsın diye ben de bu ekran sormaması için eski ssd yi çıkartarak denemek istedim bu sefer de m2...
  17. T

Kasam yere düştü sorun var lütfen yardım

kasayı düşürdüğümü söylemeyecegim dostum sadece slotlarımın bozulduğunu söyleyecegim anakartı değişseler kafi benim için
  18. T

yeni alınmadı alınalı yaklaşık 1 sene 3 ay oldu 3 yıl garantisi mevcut 1616518338 ben becermedim dostum ya evde masanın arkasını temizliyim derken düşürmüşler bilgisayar tek ram ile açılıyor fakat tek ram da oyuna falan girince 15 dakka civarlarında kapanıyor tekrar
  19. T

Arkadaşlar anakartımın slotu ve ramlerimden bir tanesi kasanın yere düşme sonucu bozuldu anakartı vatandan almıştım sadece diğer parçalar internetten alınma vatana götürsem kasayı tamamen, ilgilenirler mi garantileri devam ediyor
  20. T

Ram kullanımım aşırı fazla ?

formatladım reis sorunum çözüldü
Top Bottom